İkinci El Eşya Alanlar | 0537 672 42 76

Esenyurt İkinci El Mobilya Alan Yerler

Esenyurt İkinci El Mobilya Alan Yerler

Dünyanın gözbebeği şehrimiz İstanbul’un en güzide ilçelerinden olan Esenyurt ikinci el mobilya alan yerler  pazarında oldukça güçlü bir Pazar payına sahip olmaktadır. Mağazamızda binlerce ikinci el eşya ürünlerimiz sizleri beklemektedir. İkinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el Led TV’ler ve çok daha fazlası siz değerli halkımız için en uygun fiyattan satılmaktadır.

Esenyurt ikinci el mobilya alan yerler mağazamızda satışı yapılan ikinci el çekyat takımı, ikinci el koltuk takımı, ikinci el köşe koltuk takımı, ikinci el klasik koltuk takımı dahil hemen bütün ürünlerimiz firmamızın servisi tarafından her tür bakım ve onarım işleminden geçmiş olmaktadır. Esenyurt ikinci el mobilya alan yerler mağazamızdan alacağınız bütün elektronik ürünler 2 ay garantili olarak satılmaktadır. Mağazamız üzerinden alacağınız bütün ikinci el eşyaları güven içerisinde alabilirsiniz.

Esenyurt İkinci El Mobilya Alan Yerler 1
Esenyurt İkinci El Mobilya Alan Yerler 2

Esenyurt 2.El Eşyaları Neden Alıyoruz?

Günümüzde birçok kişi eşyasını yenilediğinden ya da işi sebebiyle başka yere taşınması gerektiğinden dolayı satmak durumunda kalmaktadır. Esenyurt ikinci el beyaz eşya alanlar arasında mağaza olarak siz değerli halkımıza en uygun fiyatı veriyor ve bütün eşyalarınızı değerinde alıyoruz. Sizlerden aldığımız bu eşyaları yine aynı şekilde en uygun fiyatlarla güzel şehrimize gelen ve ihtiyacı olan halkımıza satıyoruz.

Esenyurt 2.El Beyaz Eşya Alım Süreci

Eğer sizlerin de evinizde satmayı düşündüğünüz ikinci el çamaşır makinesi ya da ikinci el buzdolabı gibi her tür kullanıma uygun eşyalarınız var ise firmamıza ulaşabilirsiniz. Esenyurt ikinci el beyaz eşya alan yerler  firmamıza resmini çekip Whatsap ya da e-posta adresimiz üzerinden de resmini ulaştırabilirsiniz. Her tür eşyanız değerinde alınır ve ücreti nakit olarak ödenir.

Esenyurt ikinci El Mobilya Alanlar

Mağaza olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve her zaman müşteri haklıdır ilkesi ile hareket ediyoruz. Bizi bugünlere getiren esenyurt ikinci el mobilya alım satımında ilk akla gelen firma yapan da bu anlayışımız olmaktadır.

Esenyurt ikinci el mobilya alanlar firmamızda aradıkları hemen her tür ikinci el mobilya ürünlerini rahatlıkla bulabilmektedir. Bizden almış olacağınız bütün elektronik ürünler firmamız servislerinde kontrol edilmiş olup tamamı mağazam tarafından sizlere bir yıl mağaza garantimizle birlikte satılmaktadır. Firmamızdan alacağınız bütün ürünleri gönül rahatlığı ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+905376724276