Esenyurt 2. İkinci El Mobilya Alanlar

Esenyurt 2. İkinci El Mobilya Alanlar

Esenyurt 2. İkinci El Mobilya Alanlar

Esenyurt 2. İkinci El Mobilya Alanlar; Mobilya seçeneklerinin farklı varyasyonları özellikle kullanan insanlar için ve bu eşyaları satan insanlar için fırsat yaratmaktadır. Bizim gibi firmaların göreve hazır bir şekilde beklemesi, eşyaların gerçekten belli bir değere ulaşmasını mümkün hale getirmektedir. Yerli yerince fırsat yaratan çözümler ile beraber, gerçekten firmamız burada eşsiz ve deneyimli fırsatlar ortaya koymuştur.
Esenyurt 2. İkinci El Mobilya Alanlar olarak yürüttüğümüz çalışmalarımız, sayısız insanın bu işte yani alışverişte memnuniyet kazanmasına yardımcı olmaktadır. İnsanlara alışveriş sonucunda parasını hemen verdiğimiz gibi, eşyaları bulunduğu yerden alarak büyük bir yükten onları kurtarıyoruz.

Esenyurt İkinci El Yatak Odası Takımı Alanlar

Esenyurt ikinci el mobilya alanlar

Kullanışlı uzun ömürlü eşya seçeneklerinin mutlaka değerlendirmek gerekiyor. Bu değerlendirmenin sağlanması için öncelikli olarak sizin sattığınız eşyalara talip olan firmamızın çalışmaları örnek gösterilmelidir. Esenyurt 2. İkinci El Mobilya Alanlar olarak pek çok farklı eşyanın tekrardan değerlendirilmesi yönünde karar vermiş durumdayız. Böylelikle alım satım piyasası ile birlikte siz değerli müşterilerimiz için gerçekten takip edilmesi gereken bir süreci çoktan oluşturduk. Buradaki süreçler memnuniyet anlamında çok iyi çözüm ve proje üretmektedir. Burada üretilmiş avantajlı koşullar kabiliyeti ve fırsatları ile birlikte müşterilerine gerçekten iyi bir imkân sağlamaktadır.

Esenyurt İkinci El Koltuk Takımı Alanlar

Çok çeşitli ve avantajlı koltuk takımları, dayanıklı yapısı ile yıllarca insanların kullanımına destek sağlamaktadır. Yatarken otururken ve uzanırken değerlendirdiğiniz ürün seçenekleri, yeri geldiği zaman konuklarımız için bir rahatlama unsuru olarak göstermektedir. Esenyurt 2. İkinci El Mobilya Alanlar olarak, firmamızın bu ürünlere değer vermesi son derece doğal. Burada oluşturduğumuz değer, müşteri memnuniyeti açısından gerçekten farklı bir avantaj yaratmak durumundadır.
Hızlı bir süreç, ekonomik boyutlar ve cazip avantajlar gerçekten sizin de değerlendirmeniz gereken güvenilir sonuçları gündeme getirmektedir. Eşya satarken para kazanmak ve kazancı ile birlikte bu fırsatları değerlendirmek isteyen herkes, yeri geldiği zaman cazip çözümlerle birlikte size yardımcı olmaya devam edecektir.

Peki Mobilyalarınızı Nasıl Satacaksınız? 

 1. Satmayı düşündüğünüz mobilyanın kullanılabilir durumda olması gerekir.
 2. Koltuk takımı satmak istiyorsunuz, bunun için bizimle iletişime geçtiniz andan itibaren, sizlere çeşitli sorularımız olacaktır. Örnek; Koltuk takımınızda yırtık yanık leke gibi hasarlar mevcut mu? Mevcutsa alımını yapmıyoruz.
  Kalıcı deformeler varsa yine alımını yapmıyoruz. Küçük deformeler geçici lekeler olan ürünlerin alımını yapıyoruz.
 3. Kumaşında herhangi bir sorun ve kasasında, açma kapama makaslarında herhangi bir sorun yoksa alımını gerçekleştiriyoruz.
 4. Kırılmış dökülmüş yatak odası takımlarını almıyoruz.
 5. Kurulum hatasından dolayı bütünlüğü ve estetiği bozulmuş yatak odası takımını almıyoruz.
 6. Görünümünde herhangi bir çizik, kırık gibi durumlar yok ise belli bir değer biçilir o değerde mutabakata vardığımız zaman hemen sökülme ve alımına geçilir.
 7. Hiçbir bir şekilde kesinlikle nakliye ve hamaliye ücreti vermezsiniz.
 8. Sizlere hızlı bir şekilde cevap verebilmek için yatak odası takımı, koltuk takımı, köşe koltuk takımı, çekyat, klasik mobilya veya beyaz eşyalarınızın resimlerini whatsapp üzerinden 0537 672 42 76 numaramıza gönderebilirsiniz.
 9. İşimizi severek yapıyoruz.

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp