Dizdariye İkinci El Beyaz Eşya

Dizdariye İkinci El Beyaz Eşya

Dizdariye ikinci el beyaz eşya alışveriş işlemleri için dürüst ve güvenilir firmamızdan hizmet alabilirsiniz. İkinci el beyaz eşya sektöründe İstanbul Avrupa yakasında kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Firmamız Dizdariye mahallesinde bulunana adresinize gelerek beyaz eşyalarınızı satın alabilir.

Firmamızda az kullanılmış veya sıfır ayarında ikinci el beyaz eşya çeşitlerini almaktadır. Büyükçekmece ikinci el beyaz eşya alanlar ekibimiz tarafından satın alınan eşyalar bakımlardan geçerek tekrar satışa sunulmaktadır. En son denemeler yapılarak herhangi bir aksaklık olmadığı durumlarda ikinci el beyaz eşya olarak satışa sunulmaktadır. Büyükçekmece ilçesinde tüm alım satım süreçleri için Dizdariye ikinci el beyaz eşya alanlar olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Garantili ikinci el beyaz eşya alım satım işlemleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Satın alma sürecinde firma yetkililerimiz tarafından belirli ikinci el beyaz eşya çeşitlerine garantiler uygulanmaktadır. Oluşabilecek herhangi bir kusur veya arıza durumunda teknik servisimiz sizlere destek sağlayacaktır.

Dizdariye Temiz İkinci El Eşya Çeşitleri

Dizdariye ikinci el beyaz eşya alanlar hizmetleri haricinde ikinci el ev eşyaları da satın almaktayız. Firmamızla iletişime geçerek birçok firma ile fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Sonrasında göreceksiniz ki Büyükçekmece ilçesinde en iyi fiyatları sunan firma olarak hizmetler vermekteyiz.

Firmamıza satabileceğiniz ikinci el eşya çeşitleri şu şekildedir;

  • Çamaşır makinesi
  • Bulaşık makinesi
  • Buzdolabı
  • Televizyon
  • Fırın
  • Ankastre
  • Koltuk takımları
  • Yatak Odası eşyaları
  • TV ünitesi

Firmamız bu tarz ürünleri almaktadır. Aldıktan sonra gerekli bakımlarını yaparak sıfır gibi temiz eşyaları çok uygun fiyatlara satışa çıkarmaktadır.

Dizdariye Uygun İkinci El Eşya

Firmamız tarafından çok uygun fiyatlara eşyalar satın alabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlar ile herkesin ihtiyacı olan eşyalara sahip olmanızı hedeflemekteyiz. İnsan kazanımlarının bilinci ile hareket ederek bugünlere gelen firmamız tüm İstanbul Avrupa yakasında yaşayan kişilere aynı gün hizmet vermektedir.

Piyasa şartlarının ülkemizde durağan geçtiği bu zamanlarda fiyatlarımızda indirimler yaparak herkesin ihtiyacını karşılamayı hedeflemekteyiz. Sadece Dizdariye ikinci el beyaz eşya için geçerli değil mağazamızda bulunan tüm ikinci el eşya çeşitleri için geçerlidir.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp