Cihangir İkinci El Eşya

Cihangir İkinci El Eşya

CİHANGİR İKİNCİ EL EŞYA

Cihangir ikinci el eşya alanlar firmamızın esas görevi olup her daim kaliteli hizmetleri ile biliniyor. Şirketimiz sizlerin bize daha rahat ulaşabilmesi için Beşiktaş Cihangir’de Hizmetindedir, İstanbul geneline kurmuş olduğu şubeleri ile hizmeti ayağınıza kadar getirdik. Özellikle ikinci el eşya alımlarını yaparak size hizmet kapılarını açan firmamız evlerinizde kullanmaktan sıkıldığınız veya artık kullanılmayacak durumda olan tüm eşyalarınızı alarak evlerinizde yer açıyor.

Cihangir ikinci el eşya alan yerler firmamız sizin hizmet talebiniz ile evinize veya iş yerinize kadar gelerek eşyalarınızı almaktadır. Buda büyük ev eşyalarını “eski eşyalarımı elden nasıl çıkartırım” sorununa köklü çözüm oluyor. Alanında uzman ekibimiz sizin hizmet talebiniz ile evinize kadar gelerek tüm eskimiş eşyalarınızı alacaktır.

 

CİHANGİR İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA

Cihangir ikinci el beyaz eşya alanlar olarak firmamız evlerinizdeki tüm eski kullanılmayan hatta bozuk olan eşyaları almaktadır. Ayrıca şirketimiz çoklu hizmet anlayışı ile size hizmet vermesinden ötürü spot ürün satışları da yapmaktadır. Yani eskimiş veya bozulmuş olan beyaz eşyalarınızı Cihangir ikinci el beyaz eşya yerler olarak firmamız alıyor ve spot veya ikinci el eşya satımını da sizlere yapıyor. Özellikle öğrenci ve kısa süreli ev ihtiyacı olanlar için ikinci el eşya temini hem daha ucuz hem de daha avantajlı oluyor. Firma olarak bölgemizde bu alanda ihtiyaç olduğunu bilmemizden ötürü hizmeti sizlerin ayağına kadar getirmenin de onurunu taşıyoruz.

 

CİHANGİR İKİNCİ EL MOBİLYA

Cihangir ikinci el mobilya alanlar adı altında da hizmet veren firmamız ile sizde rahat bir nefes alacaksınız. Evinizde bulunan tüm beyaz eşya, mobilya, yatak odası takımı, salon takımı, koltuk takımı, vestiyer, dolap gibi eşyaların hepsini firmamız almaya taliptir. Çoklu hizmet anlayışı ile sizlere hizmet veren Cihangir ikinci el mobilya alan yerler firmamız ile sizde rahat bir nefes alacak ve evinizdeki eski eşyalardan ebediyetten kurtulacaksınız. Ayrıca ev kurmak veya yeni eşya almak isteyenlere de müjdemiz bulunuyor. Eğer ki uygun fiyatlı sıfır eşyalara piyasanın yarı fiyatına almak ve uzun yıllar kullanmak isterseniz firmamız bünyesinde satışı yapılan spot ürünlerimizi görmenizi tavsiye ederiz. Cihangir ikinci el mobilya alım satım ile Sizler de alanında en kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ve müşteri memnuniyeti ile sunan uzman ve profesyonel çalışan bir firma arıyorsanız size de hizmet vermekten onur duyacağız.

 


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp