Çatalca ikinci el beyaz eşya alanlar mağazası müşterilerine her zaman en kaliteli hizmetleri vermektedir. Satmak istediğiniz beyaz eşyalarınızı en iyi fiyatlara satın almaktayız.

Çatalca ilçesinde sizlere nasıl hizmetler verdiğimizi ve alım işlemlerini nasıl yapılacağını öğrenmek ister misiniz?

İkinci el eşya alanlar olarak bir telefon kadar sizlere yakınız, beyaz eşya satışları için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Herhangi bir beyaz eşyanız için en iyi fiyatı sizlere teklif etmekteyiz.  Sizlere beyaz eşya alımları konusunda nasıl hizmet verdiğimizi ve ne tür beyaz eşyaları aldığımızı anlatacağız.

Çatalca İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Satılır?

Beyaz eşya ürünlerinizi satmak için beyaz eşyanızın fotoğraflarını çekip Whatsapp’tan göndermeniz yeterlidir.  Fotoğrafları çekerken her açıdan çekmeniz bizler için daha iyi olacaktır. Ekibimiz sizden gelen fotoğrafları inceledikten sonra eğer alabileceğimiz bir ürün ise sizlere hemen fiyatlarımızı vermekteyiz.

Verdiğimiz teklif sizler için uygun olursa adresinize gelerek ürünlerinizi teslim almaktayız. Çatalca ve bütün mahallelerinde beyaz eşyalarınızı adresinizden ücretsiz bir şekilde almaktayız. Beyaz eşya satışlarında ödemeleri nakit olarak almaktayız.

Çatalca İkinci El Beyaz Eşya

Hangi İkinci El Beyaz Eşyaları Satabilirsiniz?

Her beyaz eşya ürününü satın almamaktayız. Alım yaptığımız beyaz eşyalar da dikkat ettiğimiz hususlar vardır. Değerlendirmemize göre sınıflandırdığımız ve aldığımız ürünlere göre alım gerçekleştiriyoruz.

Peki Nedir Bu Sınıflandırdığımız Ürünler?

İlk baktığımız husus beyaz eşyalarınızın temiz olmasıdır. İlk baktığımız yeni model olması ve çalışır durumda olmasıdır. İkinci baktığımız tekrardan satılabilir olmasıdır. Bir diğer husus ise sağlam olmasıdır. Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, difriz ve ankastre gibi beyaz eşyalarınızda arıza bir durum varsa kesinlikle satın almamaktayız. Çatalca ikinci el beyaz eşya alanlar alımları yaparken Türkiye’de bulunan ve en çok tercih edilen Beko, Vestel, Arçelik, Profilo, Samsung, Siemens, LG, Regal ve Altus gibi markalarını tercih etmekteyiz.

Peki Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çatalca ikinci el beyaz eşya alanlar arayışınız varsa bizimle iletişime geçerek hızlı bir şekilde beyaz eşyalarınızı satın almaktayız. Bizleri pinterest veya Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz! Ayrıca bizlere sorunuz varsa bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır.