Beylikdüzü Spot İkinci El Eşya Mobilya Beyaz Eşya Alan Yerler

Beylikdüzü Spot İkinci El Eşya Mobilya Beyaz Eşya Alan Yerler

Beylikdüzü’nün birçok ilçesinde ve mahallesinde bulunan ikinci el eşyalarınızı satın alıyoruz. İkinci el spot eşya, mobilya, beyaz eşya gruplarını beylikdüzü ikinci el eşya firmamızın belirlemiş olduğu süreklilik esastır politikası sayesinde alıyoruz. Beylikdüzü 2.el eşya alan yerler olarak firmamız oldukça köklü ve güvenilirdir. İkinci el eşyalarınızı sattığınız zaman değer kazandığı için sizde gayet memnun olacaksınız. Ev hanımları özellikle kullanmadığı eşyaları firmamıza sattığı zaman ellerinden çıkardıkları için memnun oluyorlar.

Beylikdüzü spot beyaz eşya alan yerler; evinizde yeterli alan olduğunu düşünmüyorsanız kesinlikle firmamıza başvurmalısınız. Spot beyaz eşya, no frost buzdolabı, derin dondurucu buzdolabı, gardrop buzdolabı, akıllı tvler, LED TV, LCD TV, Qurved tv, inverter klimalar, salon tipi klimalar, duvar tipi klimalar, ayaklı klimalar, kurutmalı çamaşır makinesi, ağırlık dengeleyici çamaşır makineler, sessiz çamaşır makinesi, çok fonksiyonlu bulaşık makinelerinin alım ve satımı yapılmaktadır. Beylikdüzü spot beyaz eşya alanlar ile 0537 672 42 76 telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. Telefon numaraları, şubelerimiz ve Whatsapp yolu ile iletişim kurabiliriz.

Beykent ikinci el eşya alınır.
Gürpınar ikinci el eşya alınır.

Whatsapp uygulaması üzerinden ikinci el mobilyalarınızı, ikinci el klasik mobilyalarınızı, ikinci el eski beyaz eşyalarınızı resim yolu ile gönderebilirsiniz. Resimlerinizi nasıl çekeceğinizi ise şirket personellerinden öğrenebilirsiniz. Personeller tarafından resimler incelendikten sonra geri dönüş yapılacaktır. İkinci el eşyalarınızın yıpranmışlık durumuna göre karar verilecektir.

Eşyalarınız fiyatları anlaşıldıktan sonra belirlenen randevu saatinde adresinizden alınacaktır. Eşyalarınız nakliye aracına yüklendikten sonra ücreti ise peşin olarak ödenmektedir. Beylikdüzü eski mobilya alan yerler olarak belirlemiş olduğumuz müşteri memnuniyeti gereği ücretlerin peşin ödenmesi müşterilerimiz tarafından beğeni topluyor. Sizde elinizde bulunan ikinci el eşyalarınızı, mobilyalarınızı, spot eşyalarınızı, antika eşyalarınızı, avangart mobilyalarınızı, elektronik eşyalarınızı,hurda gümüşlerini, abajurlarınızı firmamıza değerinde satabilirsiniz. İstanbul Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak eşyalarınızı 7/24 bizi arayarak satabilirsiniz.

 


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp