Beylikdüzü İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Beylikdüzü İkinci El Beyaz Eşya Alanlar İle Artık Sıfır Ve İkinci El Beyaz Eşya Satmak Çok Kolay Fotoğrafını WhatsApp ile 0537 672 42 76 Göndermeniz Yeterlidir!

Sürekli artan ve gelişen beylikdüzü ilçesinde neredeyse bir il nüfusu kadar insan ikamet etmektedir. 

Bu yoğunluk içerisinde de doğal olarak eski, yeni, sıfır beyaz eşya satışı yapmak isteyen herkes için beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alanlar olarak gelen talepleri en kısa sürede değerlendiriyoruz. Siz müşterilerimize en kısa süreler içinde sağlıyoruz 

Bize Ne Tür Beyaz Eşya Satabilirsiniz?

Daha anlaşılabilir olması için her beyaz eşyanın alımını yapmamız, bu beyaz eşyaları bir yere sığdırabilmek kesinlikle mümkün değildir. 

O yüzden satabileceğimiz, beyaz eşya sektörümüze uygun olan ürünlerin alımını yapıyoruz. Bunlar nelerdir peki örnek verecek olursak?

İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, İnoks buzdolabı, mini buzdolabı, İnoks çamaşır makinesi, derin dondurucu buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızı beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alanlar firmamıza satabilirsiniz. 

Tabi alabildiğimiz her beyaz eşyayı buraya yazmamız  mümkün değil o yüzden sadece her evde kullanılan demirbaş beyaz eşyanın birkaçını yazdık.

Whatsapp üzerinden beyaz eşyalarınızın fotoğraf göndermeniz bu noktada işimizi daha çok kolaylaştırıp zaman kazandırıyor. Beyaz eşyanızın alınmaya değer olduğunu veya alınmaya değer olmadığını fotoğraf göndermek suretiyle hemen öğrenebilirsiniz.

Fiyat Teklifimizi Neye Göre Veriyoruz?

Beyaz eşyalarınızın fiyatlandırılması için beylikdüzü’nde bulunan adresinize gelmeye ihtiyaç duymadan, fotoğraflar üzerinden fiyatlandırma yapıyoruz. 

Bu durumda sizden istediğimiz beyaz eşyalarınızın özürlü yerleri, sıkıntısı varsa o bölgeyi fotoğraflandırmanızdır. 

Beyaz eşyayı değerlendirmek için başlıca kriterlerimizi kısaca sıralayalım.

 • Beyaz eşyaların temiz, sorunsuz olması
 • Sağlam ve yeni model olması
 • Satılabilir bir marka ve model olması

Çok eskimiş, paslanmış, artık çalışamayacak durumda olan beyaz eşyaların alımını kesinlikle yapmıyoruz. Takdir edersiniz ki satabileceğimiz, model olarak bir başkasının tercih edebileceği beyaz eşyaları almaya önem veriyoruz.

Özellikle beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon gibi ürünlerin alımında sıkıntılı eşyaları tercih etmiyoruz. Beyaz eşyanızın bilindik bir markanın ürünü olması fiyatı doğrudan artı yönde etkiler.

Nakliye Ve Ödeme Nasıl Gerçekleşiyor? 

Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alanlar olarak aldığımız beyaz eşyaları kendi bünyemizde bulunan nakliye araçlarımızla yapıyoruz.

 Sizden kesinlikle ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Satacağınız beyaz eşya ister 1 adet olsun ister 5 adet olsun alımını yapabilecek çalışma arkadaşlarımız vardır. 

Ödeme konusunda da kesinlikle sizleri üzmüyoruz. 

İkinci el eşya alanlar olarak ödemelerimizi nakit olarak yapıyoruz. Korona covid-19 pandemi sürecinden etkilenen ve parayla direk temas etmek istemeyen müşterilerimiz için eft veya havale seçeneklerimiz mevcuttur.

Beylikdüzü Mahalleleri Hizmet Noktalarımız!

 •  Adnankahveci Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
 • Barış Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
 • Büyükşehir Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
 •  Cumhuriyet Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
 • Dereağzı Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
 • Gürpınar Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
 • Kavaklı Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
 • Marmara Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
 •  Sahil Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
 • Yakuplu Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

 Bizi Facebook üzerinden de takip edebilirsiniz!

Bu Yazımızı da okuyabilirsiniz! 

Beylikdüzü İkinci El Eşya Alanlar