BEYKENT İKİNCİ EL EŞYA
Hayat koşullarında; iş dolayısı ile, okul sebepleri ile veya kısa süreli şehir değiştirme amacı ile başka kent veya şehirlerde yaşamak gerekebilir. Kısa zamanlı yaşanacak olan bu yer içinde kişiler lüks ve pahalı eşya kullanımı yerine ikinci el veya spot ürünler tercih ediyorlar. Bu anlamda firmamız ikinci el eşya alanlar Beykent şubesi ile hizmetinizdedir. Hem ikinci el eşya alımı yapmakta, hem de spot ürünlerin uygun fiyatlı satışlarını yaparak alıcılara büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır.
Beykent İkinci El Eşya 2

Geniş ürün yelpazesi ile her zevke uygun eşyalar

Spot beyaz eşya, koltuk takımı, zigon çeşitleri, mobilya gibi birçok ürün çeşidini bünyesinde bulundurarak her isteğe cevap veren firmamız; ikinci el eşya alan yerler Beykent olarak da adını duyurmayı başarmıştır. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız sizlerin güvenini kazanmış olmanın onurunu taşımaktadır. Beykent ikinci el eşya alım satım olarak firmamız uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Tüm eski eşyalarınızı sizin hizmet talebiniz ile evinize kadar gelerek alıyor. Ayrıca satış olarak spot ürün satışlarının yanı sıra Beykent ikinci el beyaz eşya alanlar olarak hizmet dağcığını genişletmiştir.

Siz isteyin bir yapalım

Firma olarak biz her daim önceliğimiz siz ve sizin istekleriniz olacaktır. Alanında uzman kadromuz her daim sizin düşüncelerinizi baz alarak size hizmet verecek ve her gün biraz daha kendini geliştirecektir. Beykent ikinci el mobilya alanlar olarak firmamız hem ürün alımı hem de satışı yapmaktadır. Birçok şubesi bulunan firmamız İstanbul’un çeşitli semtlerinde hizmet vermektedir. Tek amacımız size daha yakın olmak ve sizlerin bizlere daha rahat ulaşmasını sağlamaktır. Beykent ikinci el mobilya alan yerler uzun süredir hizmetlerini devam ettiren ve ettirmeye de devam edecek olan firmamızdan sizde ihtiyacınız olan ürünlerin teminatını uygun fiyatlar ile yapabilirsiniz. Tüm ikinci el ve spot ürünlerimiz piyasanın çok altında fiyatlar ile satışı yapılmaktadır. Spot ürün satışlarımızdaki tüm ürünlerimiz garanti altında olup hiç kullanılmamış sıfır ürün olarak bilinir.
Beykent spot eşya alanlar eğer sizde hem uygun fiyatlı hem de her ihtiyacınızı tek adresten bulabileceğiniz bir yer arıyorsanız sizlere de hizmet vermeyi kendimize bir borç biliriz. Bize ulaşmak için irtibat numaramıza ve adreslerimize bakmanız yeterli olacaktır.