Beyaz Eşya Alanlar Avcılar

Beyaz Eşya Alanlar Avcılar

Beyaz alanlar avcılar istanbul’un gözde ilçelerinden biri olan ve kentsel dönüşümle birlikte sürekli yenilenen ve farklı yapılarla, farklı mimari tasarımlarla popüler olan ilçesi avcılar.

Mağazaların sürekli kampanya yapmasıyla ve müşterilerine ekstra indirimler yaparak cazip fiyatlarla beyaz eşya satmaları haliyle insanları sıfır beyaz eşya almaya teşvik ediyor.

Sizde ~sıfır beyaz eşyaları almadan önce eskilerden kurtulmak istiyorsunuz. Beyaz eşya alanlar avcılar spotçular çarşısı eskici dükkanımız beyaz eşyalarınıza talibiz çalışır durumdaki buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon, lcd televizyon, smart led televizyon, plazma televizyon, Qled televizyon gibi her türlü ürünü alıyoruz.

Şimdi hemen bize beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını çekip whatsapp üzerinden gönderin anında değerlendirelim ve size kazançlı çıkacağınız bir fiyat teklifi sunalım.

Anlaşma sağlanması halinde adresinize veya bulunduğunuz lokasyona araç çıkartıp beyaz eşyalarınızı alalım, ödemeyi de peşin olarak gerçekleştiriyoruz.

Avcılar kinci el mobilya alanlar Avcılar’da ikamet edip ve evini yenilemek istiyorsunuz kaliteli ve zevkinize hitap edecek uzun yıllar kullanabileceğiniz mobilyalar almak alırken de bütçenizi zorlamadan sahip olmak isteriz.

Avcılar ikinci el mobilya alanlar olarak sizin isteklerinizi karşılamak üzere burdayız hem zevkinize göre mobilya sahibi oluyorsunuz hemde cebinizden fazla para çıkmasına engel oluyoruz.

Avcılar ikinci el mobilya işlerinizde her zaman sizinleyiz. Avcılar’ın bütün mahallelerinden mobilya, beyaz eşya, spot eşya alımı yapıyoruz.

Avcılar spot beyaz eşya alanlar öğrenci olarak geldiğiniz Avcılar’a eğitiminin tamamlayıp memleketinize gitme kararı aldınız ama evinizde kullandığınız spot eşyalarınızı ne yapacaksınız diye fazla düşünüp zaman kaybetmeyin hemen bizi arayın Avcılar spot beyaz eşya alanlar olarak spot beyaz eşyalarınızı alıyoruz.

Spot eşyalarınızın fotoğraflarını çekip whatsapp aracılığı ile bize gönderin 5 dk içerisinde size fiyat teklifimizi sunalım anlaşmamız doğrultusunda bulunduğunuz adrese gelip spot eşyalarınızı alıp ödemesini de peşin olarak gerçekleştiriyoruz.

Avcılar ikinci el eşya alanlar evinizde, ofisinizde, deponuzda çürümeye ve bozulmaya terkedilmiş olan kullanmadığınız ambalajında bulunan sıfır eşyalarınızı da değerinde alıyoruz.

Bizi arayıp marka ve model numarasını bize gönderdiğiniz takdir’de size en doğru fiyatlarımızı sunuyoruz. İstanbul’un hem Avrupa yakasında hemde Anadolu yakasında hizmet noktalarımız bulunmaktadır. Avcılar ikinci el beyaz eşya alanlar olarak Sizlere kısa sürede ulaşmak ve daha iyi bir hizmet sunmak için Sürekli olarak gezici servisimiz istanbul’un yollarındadır.

22.03.2017
3.926

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp