Beşiktaş 2. El Eşya Alım Satım

Beşiktaş 2. El Eşya Alım Satım

Beşiktaş ilçesinden eşyalarınızı satmak isteyenler için kısa bir sürede hizmet vermeye çalışmaktayız, eşyaları en kısa zamanda fiyatlandırarak satın almaktayız. Beşiktaş ikinci el eşya alanlar, 2.el eşya nasıl satılır, ikinci el eşya alan yerler gibi aramalar yaptığınızda güvenilir firmalarla iletişime geçmeye çalışırsınız. Bu arayışların karşılığını verebilmek, hızlı hareket ederek ve profesyonel hizmetler alabilmek için ekiplerimiz haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Bizler yıllardır bu sektörde meşgul olduğumuz için binlerce insanla muhatabız ve farklı eşya alımları yaptık. Beşiktaş 2. el eşya alım satım işlemleri için defalarca bu semte gelerek hizmet vermekteyiz. Yani sizlere vereceğimiz bilgiler işin uzmanında olduğunu anlayacaksınız.

Beşiktaş İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşyalar nedir, kime satılır, nasıl satılır her eşyanın maddi değeri var mıdır? Bu hususlar işin en önemli noktalarıdır. Sizler için kıymetli, değerli olan eşyalar işin ticaretini yapan ikinci el eşya alan yerler olarak alınmayacak bir eşyalar olabilir.

İkinci El Eşya Satış Süreci Nasıl İşliyor?

  • Beşiktaş ikinci el eşya alım satım işlemlerini hızlandırmak adına sizlerden ilk önce ürünün fotoğrafını göndermenizi istiyoruz. 0537 672 42 76 numaralı telefon numarasından WhatsApp uygulaması ile gönderebilirsiniz.
  • Ekiplerimiz kısa bir sürede incelemelerini yapacak ve size fiyat teklifini iletecektir.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlandığı taktirde istenilen gün Beşiktaş semtinin neresinde olursanız olun adresinize gelerek alım yapmaktayız.
  • Emek Spot olarak ikinci el eşylarda olduğu gibi spot veya sıfır eşya alımı için de hizmetler vermekteyiz. Hiç kullanılmayan, kutusu açılmayan, servis garantisi olan eşyaları da bizlere satabilirsiniz.

2.El Eşya İçin Neye Göre Fiyat Verilir?

2. el eşya alımları yaparken bazı hususlara dikkat etmekteyiz. Çünkü sizlerden aldığımız spot eşyaları dükkanımızda satmaktayız. İkinci el eşya fiyatları için dikkat edilen kriterler aşağıdaki gibidir;

  • Temiz olması: Bu olmazsa olmaz şartımızdır. Eşyaların yıpranmış olması, pas, kir, leke gibi sorunları olan eşyaları kimseye satmamaktayız bu nedenle maalesef satın almamaktayız.
  • Sağlam olması: Özellikle ikinci el televizyon, beyaz eşya, elektronik eşya, klima ve laptop gibi ürünlerin mutlaka çalışır durumda olması gerekir. Sorunlu, arızalı, tamir edilmesi gereken eşyaları almayı tercih etmemekteyiz.
  • Markası: Eşyalarınızın mutlaka bilinen markası olması gerekmez. Bu kriter bizim olmazsa olmaz şartımız değildir. Ancak 2. el eşya alanlar için fiyat teklifleri verilirken dikkat edilen unsurlardandır. Örneğin Beko marka ikinci el beyaz eşya ile bilinmeyen bir markanın eşyası arasında fiyat farklıkları olmaktadır.
  • Modeli: Satılacak eşyanın özellikle beyaz eşya ve elektronik türde ise teknik özellikleri fiyatı olumlu şekilde etkiler. Ürünün markası ile birlikte bizlere model bilgisini de söylemeniz durumunda teknik özellikleri kısa bir sürede erişerek en sağlıklı fiyat tekliflerini vermekteyiz.

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp