Bağcılar ikinci el köşe koltuk takımı alanlar olarak müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmetler vererek ikinci el eşyalarını değerlendirme fırsatı sağlamaktayız. İkinci el eşya alanlar olarak yelpazemizi genişletmekte ve ikinci el eşya sektörünün en seçkin firması olmakta kararlılık devam etmekteyiz.

Bağlar ve Demirkapı mahallelerinden gelen yoğun talep üzerine sadece bu ilçeye firmamız bünyesinde yeni bir birim oluşturma karar verdik. Sizlerde satmak istediğiniz ikinci el eşya adına evinizde kullanmadığınız beyaz eşya veya mobilya için bizlerle iletişime geçerek eşyalarınızı nakite dönüştürebilirsiniz.

Yapmanız gereken Google Arama Motoruna Bağcılar ikinci el köşe koltuk takımı alanlar veya Emek spot yazarak bizlere ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Sizlere en iyi hizmetleri vermek için hazırız. Hizmetlerimizden asla pişman olmayacaksınız.

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

İlk önce elinizde bulunan eski, elden çıkarmak istediğiniz, kullanmadığınız yani ikinci el çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, koltuk takımları, oturma grubu, çocuk odası, yatak odası takımı, genç odası, köşe koltuk takımları ve yemek masası gibi buna benzer ev eşyalarınız varsa bizlere resimlerini WhatsApp üzerinden göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Gönderdiğiniz resimlerin ardında sizlere fiyat tekliflerimizi vermekteyiz. Eğer anlaştığımız taktirde adres veya konum bilginizi bizlere paylaşarak kapınıza kadar gelip ürünlerinizi teslim almaktayız. Eşyalarınızı adresinizden teslim aldıktan sonra ödemenizi nakit olarak vermekteyiz. Ayrıca montaj veya nakliye ücretleri talep etmemekteyiz.

Bağcılar İkinci El Köşe Koltuk Takımı Alanlar

Nakliye Ücreti Yok!

Eğer bizlerden ikinci el eşya satın almak isterseniz web sitemiz üzerinden veya Facebook, Twitter veya Insragram hesaplarımız üzerinden bizlere belirterek telefonda sözlü sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz mağazamıza gelerek yerinde görebilirsiniz.

Karar verdiğinizde adresinizi bizlere söyleyerek ücretsiz bir şekilde eşyalarınızı evinize teslim etmekteyiz. Nakliye ve kurulum ücreti talep etmemekteyiz.

Bağcılar ikinci el köşe koltuk takımı alanlar olarak Bağcılar ilçesinde oturuyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere piyasadaki en iyi fiyatları vererek sizleri mahcup durumda bırakmamaktayız.