Sadece Avrupa Yakası’nın değil İstanbul ‘un önemli yerleşim yerlerinden biri olan Avcılar ilçesinde ekiplerimiz en yoğun hizmet verdiği yerlerdendir. Hem merkezi konumu hem de yoğun nüfusu nedeniyle her gelir seviyesinden insanların ikamet ettiği bir yer olan Avcılar ilçesinde birçok eski eşya satış talebi gelmektedir.

Önemli bir tarihe sahip olması nedeniyle klasik mobilya, antika eşya, plak, oymalı koltuk takımı, el halısı ve gümüş gibi eşyalar da normal ev eşya alımları da yapmaktayız. Bizler için önemli olan sizlere istediğiniz hizmeti zamanında, güvenilir ve kaliteli bir şekilde sağlayabilmek. Avcılar ikinci el ev eşyası alanlar için bizleri tercih etmeniz durumunda neye ve nasıl hizmet verdiğimizi aktaracağız. Ev eşyası nasıl satılır, 2. el eşya fiyatları, ne tarz eşya satabilirim gibi soruların cevabını detaylı bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Avcılar İkinci El Eşya Alanlar

Avrupa Yakası 2. el eşya satış talepleri için ilçelerinin tamamına hizmet vermekteyiz. Ancak sizler anlayış gösterirsiniz ki her eşyanın alımlarını yapamamaktayız. Alım yaptığımız bazı şartların yerinde olması gerekmektedir çünkü bizler bu işin ticaretini yapıyoruz, satılabilecek ürünleri almaya gayret etmekteyiz.

Ev eşyası satmak istiyorum demeniz durumda bizlerle iletişime geçen birçok müşterimizin eşyalarını zamanında elden çıkarmadığını görmekteyiz. Elbette bu biraz ekonomik durumlarla alakalıdır. Evinde eşyaları mümkün olduğunca uzun süre kullanan kişilere elbette bir sözümüz yok ama kullanmadıkları eşyaları boşuna kaderine terk etmek de doğru bir hareket değil.

Avcılar 2. El Ev Eşyası Alanlar

2. El Ev Eşyası Satış Süreci Nasıl İşlemektedir?

  • Yukarıda tüm Avrupa Yakasına hizmet verdiğimizden bahsetmiştik. Yoğunluktan dolayı her yere yetişmemiz mümkün değildir. Bunu çözebilmek adına müşterilerimize ilk etapta eşyaların fotoğraflarını istemekteyiz.
  • 0537 672 42 76 numaralı WhatsApp hattından eşyaların fotoğraflarını göndermeniz gerekir. Whatsapp üzerinden 2. el eşya satmak ve fiyat bilgisi alabilmek çok pratiktir.
  • Gönderilen fotoğrafı ekiplerimiz tarafından kısa bir süre içerisinde incelendikten sonra sizlere dönüş yaparak fiyat teklifini iletmekteyiz.
  • Fiyat açısından anlaşma sağlanması durumunda istediğiniz gün adresinize gelerek alımı gerçekleştirmekteyiz.
  • Sizlerden tek ricamız ikinci el eşya alım satım işlemlerinde fotoğraf gönderdiğiniz zaman eşyanızda herhangi bir kusur varsa bunları bizlere belirtmeniz. Örneğin bizlere göndereceğiniz 2. el beyaz eşya fotoğraflarında bizler sadece ürünün kendisini görebilirken kusurlarını anlayamayız. Eşyanızın sesli çalışma veya soğutmama gibi arızaları varsa bunları belirtmeniz gerekir.

Nakliye ve Ödeme İşlemleri

Avcılar ikinci el ev eşyası alanlar olarak bizleri tercih etmeniz durumunda eşyanızı çok kısa bir süre içerisinde teslim almaktayız. Kendi elemanlarımız ve araçlarımızı kullanıyoruz, bu sayede sizlerden hiçbir taşıma veya nakliye ücreti talep etmemekteyiz. Ödemeleri ise talepler doğrultusunda EFT, nakit veya havale olarak yapmaktayız.