Avcılar 2.El Eşya Alan Yerler

Avcılar 2.El Eşya Alan Yerler

İstanbul avcılar’da yaşıyorsanız ve eşyalarınızı değiştirmek istiyorsanız ikinci el eşya alanlar olarak bizlerle iletişime geçerek kullanmadığınız eşyalarınızı değerine bir fiyata bizlere satabilirsiniz. Başta Avcılar ilçesi olmak üzere İstanbul’un birçok ilçesinden ikinci el eşya satın alıyoruz. İkinci el eşyalarınızı alırken müşteri memnuniyeti sağlamak için müşterilerimize birçok hizmet sunuyoruz. Bu hizmetler arasında eşyaların bulunduğu ortamdan alınması, tamir ve bakımlarının profesyonel bir şekilde yapılması ve eşyaların değerinde bir fiyata alınması gibi hizmetler bulunuyor.

Eşyalarınızı Bulunduğu Ortamdan Alıyoruz

Avcılar 2.el eşya alan yerler olarak eşyalarınızı bulunduğu ortamdan alıyoruz. Bu eşyaların sökülmesi ve taşınması işlemlerini profesyonel ekiplerimiz ile yapıyoruz. Ufak tefek arızaları olan eşyalarınızın tamirini yaparak onları sıfır seviyesine getirerek başka müşterilere satıyoruz. Sizlerde ikinci el eşyalarınızı bizlere satarak para kazanmak ve yeni alacağınız eşyalar için gelir elde etmek istiyorsanız iletişim numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşmayan müşterilerimiz Avcılar’da bulunan ikinci el eşya dükkanımıza gelerek yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirler.

Her Türlü Eşyanız Değerinde Fiyata Alınır

İkinci el eşya alan firmalar olarak her türlü eşyanızı değerinde bir fiyata satın alıyoruz. Beyaz eşyadan mobilyaya, mutfak eşyalarından teknolojik eşyalara kadar her türlü eşyalarınızı satın alıyoruz. Avcılar 2.el beyaz eşya alanlar olarak buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi fırınlı ocaklarınızı sizlerden alıp yerine parasını veya daha üst modellerini veriyoruz. Eşyalarınızı satın alırken sizlere aynı zamanda takas seçeneğini de sunarak sıfır ayarındaki eşyaları daha düşük fiyatlara almanızı sağlıyoruz. Bakımlarını yaptığımız eşyaları müşterilerimize satıyoruz. Bu eşyalara belli bir süre için geçerli olmak kaydı ile sigorta yapmayı ihmal etmiyoruz. Böylece müşterilerimiz ikinci el eşya alırken mağdur olmuyor.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp