Ataköy İkinci El Buzdolabı Alanlar

Ataköy İkinci El Buzdolabı Alanlar

Satmak istediğiniz her çeşit beyaz eşya çeşitlerini mağazamıza satabilirsiniz. Ataköy ikinci el buzdolabı alanlar olarak ekibimiz sizlere 1 iş günü içerisinde hizmet verecektir. 0537 672 42 76 telefon numaralarımızdan ulaşmanız durumunda Bakırköy’de hangi mahallede olursanız olun kısa zamanda adresinize gelmekteyiz.

Ataköy ikinci el buzdolabı olarak kombi buzdolabı, 3 kapaklı buzdolabı, renkli buzdolabı, retro buzdolabı, ofis tipi buzdolabı gibi tüm çeşitleri bizlere satabilirsiniz.

Ekiplerimiz bilgili oldukları için sizlerin yanınıza gelerek beyaz eşyalarınıza yapılacak incelemeler sonucunda sizlere tekliflerimizi sunmaktayız.

Teklifimizi kabul etmeniz durumunda anında size ödeme yaparak buzdolabınızı satın alacağız. Ataköy ikinci el beyaz eşya alanlar olarak eşya alımları hakkında detaylı bilgilendirme yaparak ayrıntıları aşağıda öğrenebilirsiniz.

  • Ekibimiz adresinize bilgili bir şekilde gelmektedir,
  • Montaj ve sökme için gerekli araç gereçler bizlerde bulunmaktadır,
  • Erteleme gibi bir durumumuz yoktur ve anında nakit bir şekilde ödeme yaparak eşyalarınız teslim alınır,

Ataköy mahallesinde firmamıza ulaştıktan hemen sonra sizlere dönüş sağlayarak kısa sürede alışveriş işlemleriniz tamamlanacaktır.

Ekstra Ücretler Olmadan Hizmet

Profesyonel anlamda çalışmalar yaparak kusursuz hizmetler vermekteyiz. Müşteri odaklı çalışmalar yaparak bizleri tercih eden kişilere ihtiyacı olan her türlü ikinci el beyaz eşya ürünlerini aynı gün teslim almaktayız. Eşya kurulumları ve montajlar gerçekleşirken herhangi bir ekstra ücret talebimiz bulunmamaktadır.

Aynı şekilde Bakırköy mahallelerinde satmak istediğiniz beyaz eşyalar için iletişime geçmeniz yeterlidir. İkinci el beyaz eşya alanlar ekibimiz tarafından adresinize gelerek beyaz eşyanıza bedel biçilmektedir. Teklifimizi beğenmeyebilirsiniz fakat birçok firma arasında en iyi fiyat politikasını bizlerin sağladığını unutmayın.

İkinci El Ürünlerde İndirimler

Firmamız dönemsel olarak kampanyalar gerçekleştirmektedir. Ciddi indirimler yaparak herkesin ihtiyacı olduğu ürünleri uygun fiyatlara almanızı sağlıyoruz.

Bu nedenle yıla özel ciddi kampanyalar düzenleyerek birçok üründe yaklaşık % 50 ye varan indirimler uygulamaktayız.

Ataköy ikinci el buzdolabı satın almak istediğiniz zaman mağazamızdan diğer ürünleri de kontrol edebilirsiniz. Bilgisayar, televizyon, çamaşır makinesi, mobilya gibi her ihtiyaca uygun ikinci el eşyalar bulunmaktadır. Bizim hakkımızda daha fazla bilgi için instagram hesabımıza bakabilirsiniz.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp