Antika Mobilyaları Bulmanın ve Tasarruf Etmenin En İyi Yolları

Antika Mobilyaları Bulmanın ve Tasarruf Etmenin En İyi Yolları

Antika mobilyalar, bir odayı karakteriyle canlandırabilir. Eskitilmiş parçalar sadece güzel ve sofistike olmakla kalmaz, aynı zamanda çevre dostu bir alışveriş seçeneğidir. Bununla birlikte, yaşla birlikte genellikle daha yüksek fiyat etiketleri gelir. Bu nedenle, cüzdanınızı kurtarmak ve bugün antikalarla dekorasyon yapmaya başlamanıza yardımcı olmak için bir dizi ipucu ve püf noktası oluşturduk!

Antika etiketi 100 ve daha eski eşyalar için ayrılmışken, bir eşya 30-40 yaşına geldiğinde vintage etiketini aldığından, eski mobilyalar antikalardan daha kolay bulunabilir. Bütçenizden ödün vermeden iç mekanınıza göz kamaştırıcı büyük bir değer katmanıza yardımcı olmak için işte sevdiğiniz şeyleri karşılayabileceğiniz bir fiyata bulmanın yollarından bahsedeceğiz;

Bir Antika Fuarını Ziyaret Edin

Antika fuarları ve mağazalar, eşsiz parçalar için iyi kaynaklardır. Daha büyük fuarların bazılarında, satıcılar mallarını göstermek için bir araya geliyor. Sonuç olarak, seçenekleriniz katlanarak artar ve aradığınızı bulma şansı da artar. Genellikle, mağazalar, uygun fiyatlı lüks bulmak için harika bir yerdir, ancak yine de bir antika fuarında bir pazarlık bulabilirsiniz. Mükemmel parçayı elde etmek için ihtiyacınız olan tek şey sebat ve sabırdır.

Bölgenizdeki Vintage ve Antika Mobilya Mağazalarını Keşfedin

Uygun fiyatlı eski mobilya ararken azim çok önemlidir. Mümkün olduğunca çok gizli mücevher bulmak için bölgenizi keşfedin. Müzayedeler, satışlar ve mağazalar, yakalanmayı bekleyen güzel parçalara sahip olabilir. En sevdiğiniz kaynağı bulduysanız, sık sık ziyaret edin. Satış görevlilerini ve satıcıları tanımanıza da yardımcı olur çünkü yeni veya ekstra özel stokları olduğunda size haber verebilirler.

Bir İç Mimardan Yardım Alın

Zaman zaman profesyonel rehberlik, bir hikaye anlatan benzersiz ifade parçalarının seçilmesine ve satın alınmasına yardımcı olacaktır. İç mekan tasarımcınıza ne aradığınızı söyleyin, eviniz için mükemmel antika mobilyalar bulmak için ellerinden geleni yapsınlar. Bazı iç mimarlar, özellikle müşterilere benzersiz mobilya ve sanat eserlerine erişim sağlamak için özel koleksiyonlara erişebilir veya kendi antikalarını inşa etmişlerdir.

Nispeten Bilinmeyen Markaları Arayın

Popüler veya tanınmış markalar genellikle daha yüksek bir fiyat etiketine sahiptir. Bu nedenle, daha az bilinen markaları ve mobilyaları seçmek, maliyeti önemli ölçüde düşürebilir. Bu öğeler aynı veya daha yüksek bir kaliteye sahip olabilir. Öyleyse, ne istediğinizi biliyorsanız o dönemi araştırın, kendinizi bilinen markalarla tanıştırın.

10.02.2021
121

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp