Ambarlı Beyaz Eşya Alım Satım

Ambarlı Beyaz Eşya Alım Satım

Evinizde bulunan herhangi bir beyaz eşyayı elden çıkarmayı mı düşündünüz? Yoksa uzun veya kısa süreli kullanımlar için herhangi bir beyaz eşyaya mı ihtiyacınız var? İhtiyacınız ne yönde olursa olsun bizleri arayarak en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.  Ambarlı ikinci el beyaz eşya alım satım için bilmeniz gerekenleri bu yazıda anlatacağız.

Biz Kimiz Ne İş Yapıyoruz?

Ambarlı ikinci el beyaz eşya alım satım işlemlerinde müşterilerine yıllardır hizmet vermektedir. Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, televizyon, fırın gibi beyaz eşya ürünleri müşterilerimizin iş yerinden veya evinden ikinci el olarak satın almaktayız. Satın aldığımız beyaz eşya ürünlerini dükkanımızda perakende olarak tekrardan satışa çıkarmaktayız.

Bizler sadece ikinci el değil, spot yani sıfır beyaz eşya satmak isteyen kişilere de hizmet vermekteyiz. Spotçu, eskici, ikinci el olarak bilinen beyaz eşya ile ilgili her türlü işlemleri haftanın 7 günü karşılayabilmekteyiz. İkinci el beyaz eşya kim alır veya beyaz eşya nasıl satılır gibi soruları merak ediyorsanız okumaya devam edin.

2. El Beyaz Eşya Satmak İstiyorum

Beyaz eşyaları satışını yapmak, kullanılmış beyaz eşyaları elden çıkarmak sandığınız kadar zor bir işlem değildir. Çok basit bir yol izlemeniz gereklidir. Ambarlı ikinci el beyaz eşya alanlar olarak müşterilerimize hızlı ve pratik bir hizmet sağlamak adına ilk önce aşağıdaki süreçleri takip etmeniz gerekir.

  • 0537 672 42 76 numaralı telefonumuzdan beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz gereklidir. Bunu WhatsApp uygulamasından yapabilirsiniz.
  • Bilgi olarak ürünün modelini ve markasını bilmemiz gerekir.
  • Ekibimiz ürünlerin fotoğrafını inceledikten sonra hemen size geri dönüş yapacaktır ve fiyat teklifini iletecektir.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanırsa istediğiniz gün adresinizden alımları gerçekleştirmekteyiz.
  • Fiyat teklifimizi onaylamanız durumunda istediğiniz gün Ambarlı mahallenize gelerek yerinden alımları gerçekleştirmekteyiz.

Gördüğünüz gibi ikinci el veya spot beyaz eşya alım yapan yerler için dükkan dükkan gezmenize gerek yok. Sadece birkaç fotoğraf göndererek oturduğunuz yerden beyaz eşyanızın satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bizi tercih etmeniz halinde kaliteli ve güvenli bir hizmet alarak kolaylık satış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp