2. İkinci El Köşe Koltuk Takımı Alan Yerler

2. İkinci El Köşe Koltuk Takımı Alan Yerler

2. İkinci El Köşe Koltuk Takımı Alan Yerler

2. İkinci El Köşe Koltuk Takımı Alan Yerler; Köşe kanepeler, birçok insanın rahat dinlenme şekli ile tercih ettiği koltuk takımları arasındadır. Birlikte oturmak ve hareket etmeyi kolaylaştırmak için alanı bir araya getiren köşe kanepeler setleri ile evinizde canlı konfor rahatlığı yaşatır.

2. İkinci El Köşe Koltuk Takımı Alan Yerler ile köşe setleri artık çok daha şık ve yönetilebilir.
Köşe koltuk mobilya, kullanıcının hayallerini ve ihtiyaçlarını estetik dokunuşlarla birleştirir.

2. İkinci El Köşe Koltuk Takımı Alan Yerler, farklı modellere ev sahipliği yapıyor ve müşterilerinin yaşam için kullanabileceği benzersiz Köşe Koltuk gruplarının alım ve satımını yapmaktadır.

Eviniz için hayal ettiğiniz tasarımı elde etmek zor değil. 2. İkinci El Köşe Koltuk Takımı Alan Yerler size renkli ve ergonomik mobilyalar sunmak için ihtiyaçlarınıza göre çözümler sunmaktadır.

Klasik Tarzı Lüks Köşe Kanepe

İkinci El Köşe Koltuk Takımı Alanlar

Oturma odası mobilya grubu mobilya zevkinden vazgeçemeyenler, klasik Köşe Koltuk takımlarımızı test edebilirler.

Kullanıcılar için daha fazla alan sunan ikinci El Köşe Koltuk Takımı Alan Yerler Köşe Koltuk Takımı koleksiyonu birçok farklı modele ev sahipliği yapıyor.

Yorucu bir günün ardından döndüğünüzde, muhteşem bir köşe paketi ile kendinizi ödüllendirebilir ve evde rahatlayabilirsiniz. İkinci El Köşe Koltuk Takımı köşe setleri bölgenize uygun öneriler sunuyor.

Böylece, mobilya evinize göre tasarlanmıştır. Lüks köşe setleri ile, her zaman mobilya konfor ve şıklığı yakalayabilirsiniz.
Klasik Köşe Koltuk modelleri size oturma odanızda veya oturma odanızda daha fazla yaşam alanı verecektir.

Klasik köşe kanepeler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim sayfamızdan bizi arayabilirsiniz. İsterseniz, deneyimli alış ve satış ekibimizle WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz. 2. İkinci El Köşe Koltuk Takımı Alan Yerler özel Köşe Koltuk Takımları ile evinizin en lüks köşesini yaratın.

Köşe Koltuk Takımı Satmak İstiyorum

1 – Öncelikle satmak istediğiniz köşe koltuk takımınızın herhangi bir yerinde yırtık, yanık, renk solması gibi durumların olmaması gerekir

2 – köşe koltuğumu göstermek için neler yapmalıyım. Bunun cevabı çok basit 0537 672 42 76 whatsApp iletişim hattımıza köşe koltuk takımınızın genel durumu görülecek şekilde fotoğraflarını çekip göndermeniz yeterlidir.

3 – Göndermiş olduğunuz fotoğrafları kısa bir değerlendirme neticesinde sizlere en kısa sürede olumlu veya olumsuz bir beyanda bulunulacaktır.

4 – Anlaşma sağlandığı takdirde belirlediğimiz aynı gün veya farklı bir gün içerisinde köşe koltuk takımınızı almak için çalışma arkadaşlarımız, sizlerin verdiği konum bilgilerinize ulaşmaktadır.

5 – Sizlerin memnuniyeti bizim için çok kıymetlidir. Bu yüzden alım yaptığımız köşe takımı için ödemeler peşin olarak yapılmaktadır.

6 – Sizlerden herhangi bir şekilde nakliye, taşıma gibi durumlar için ücret talep edilmemektedir.

7 – Herşey Güzel İnsanlar için 😊

22.12.2019
3.534

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp