2. İkinci El Eşya Alanlar

2. İkinci El Eşya Alanlar

Öncelikle ikinci el eşya alımı konusunda son derece titiz olan ve istanbul ikinci el eşya alanlar alanında da var olan işletme, gerekli incelemeleri yapmadan ve ihtiyaç duyulan raporları hazır etmeden bir ürünün alımını yapmıyor.

Bu şekilde titizlenerek alımı yapılan ikinci el eşyaların satışı konusunda da sizleri angaryalarla muhatap etmemek için her tür imkânı sağlayacak bir ortam oluşturmaya gayret ediyorlar.

Almak istediğiniz ikinci el ürün ile ilgili aklınıza takılan bilmek istediğiniz her şey ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşmanızı sağlıyor ve alışverişiniz sonrasında da ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda olan destek ekibiyle hizmet vermeye devam ediyorlar.

İkinci el eşya almak fikri bundan seneler evvel düşünüldüğünde çok daha makul karşılanmazken artık ikinci el eşya alımı ve satımı birçok insanın hem kar ettiği hem de dileği eşya veya cihaza daha uygun koşullarda sahip olduğu mantıklı ve makul bir sektör olarak görülüyor.

Özellikle küçük bütçelerle ev kurmak veya evini yenilemek isteyen insanlar için son derece işe yarar ve cazip bir alışveriş sahası olan ikinci el eşya alanlar piyasası iş veya öğrencilik sebepleriyle geçici bir süre şehir değiştirmek ve yerleşmek mecburiyeti olan insanlar için de tam anlamıyla bir kurtarıcı vazifesi görmektedir. İkinci el eşya alanlar aldıkları eşyaları sıkı bir kontrolden geçirerek satın alma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İkinci El Eşya Nasıl Satabilirsiniz?

  1. Bunu yapmak çok basit. Bizi arayabilirsiniz, eşyalarınızla ilgili bilgi verebilir, fotoğraflarını whatsApp üzerinden bize gönderebilirsiniz.
  2. Çalışma arkadaşlarımız çok kısa bir inceleme yaptıktan sonra sizlere geri dönüş sağlayarak, olumlu olumsuz cevap verecektir.
  3. Olumlu olan, yani alabileceğimiz ikinci el eşyalarınız için fiyat teklifini sizinle paylaşacağız. Karşılıklı anlaşma sağlanmasının ardından ekibimiz istediğiniz gün Beşiktaş ilçesindeki adresinizden alım yapacaktır.
  4. İkinci el eşyalarınızın alımı sırasında sizden nakliye veya taşıma ücreti alınmayacaktır. Ekibimiz kendi aracı ve elemanlarımızla birlikte hizmet verdiği için zahmet çekmeden eski eşya satışı yapabilirsiniz.
  5. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bazı ikinci el eşyalar için müşterilerimize olumsuz cevap verebiliriz. Yani alamayabiliriz. Yıpranmış, modeli çok geçmiş eskimiş, arızalı, sorunlu problemli ürünleri almamız mümkün değildir.
İkinci El Eşya Alım Satım Hizmetleri

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp