İkinci El Spot Eşya Alanlar

İkinci El Spot Eşya Alanlar

İkinci el spot eşya alanlar, İstanbul’da ikamet ediyorsunuz evinizde fazlaca bir alanı işgal ettiğinden dolayı kullanmadığınız eski ev eşyalarınızı satmayı düşünüyorsunuz peki nasıl? Şuan ziyaret ettiğiniz site tam da aradığınız bir yerdir. İkinci el spot eşya alanlar bir telefon kadar yakın. İkinci el eşya olarak satmayı veya değiştirmeyi düşündüğünüz tüm ev eşyalarınızı değerinden alıyoruz. Yapmanız gereken çok basit ikinci el eşya alım satım ile firmamızın iletişim numarasını arayıp satmak istediğiniz eşyalarınızın resimlerini Whatsapp üzerinden, Mail olarak ya da sitemizde bulunan tıkla teklif al butonunu kullanarak gönderebilirsiniz. İstanbul’un bütün bölgelerinde en dürüst ve kurumsal firması olan İkinci el spot eşya alanlar olarak bizleri tercih etmenizden dolayı mutluluk duymaktayız. Aynı mutluluğu bizimle paylaşmanızı haklı gururunu da yaşamaktayız.

 

 

“ikinci el beyaz eşya alanlar” Evinizin temel ihtiyacı demirbaşı olan beyaz eşyalarınızın değiştirme zamanı geldiyse eğer bizler İstanbul İkinci el spot eşya alanlar olarak bütün beyaz eşyalarınızı almaktan mutluluk duyarız. Beyaz eşyaların ortalama kullanım ömrü 4 ila 8 yıl arası değişmektedir. Bu nedenle İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler olarak kesinlikle 5 yılını doldurmuş ikinci el beyaz eşya almıyor ve satmıyoruz. Beyaz eşyalarınızı sürekli tamire, servise yollamaktan bıktıysanız ancak yeni bir beyaz eşya almaya maddi açıdan bütçeniz yetmiyorsa yine tüm ev eşyalarında olduğu gibi beyaz eşya’da da yardımınıza koşuyoruz. 4 ay ile 5 yıl arası sağlam, kaliteli, garantisi süreleri devam eden beyaz eşyaları biz temin ediyoruz.

İstanbul İkinci el spot eşya alanlar 19 yıllık kurumsal kimliğimizle ve tecrübemizle sizlere İstanbul ve ilçelerinde hizmet etmeye devam edecektir.

 

İstanbul’da herhangi bir ilçede yaşıyorsunuz ve mobilya’ya ihtiyacınız mı var. Kullandığınız eski mobilyanız artık kullanılacak durumda değilse değiştirmenin zamanı gelmiştir. İkinci EL Mobilya alanlar  sadece kaliteli tekrar kullanılabilir mobilyalar alır ve satar. Bizi diğer ikinci el mobilya alan yerlerden ayıran özelliğimiz sadece temiz, sağlam kaliteli mobilyaları alıp satmamızdır. Mobilyalarınız 4 yılı aşmamış ve hiç bir arıza veya kusuru olmaması durumunda evinizden alıyoruz. 4 yılı aşmış kullanılmış mobilyalarınızı kesinle almıyoruz. Gezici servis ekiplerimiz İstanbul’un her semtinde hizmet vermektedir.

 

 

17.05.2017
3.925

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp