2. El Koltuk Takımı Satmak İstiyorum

2. El Koltuk Takımı Satmak İstiyorum

Koltuk takımı satmak isteyenlerin nasıl bir yol izleyeceği konusunda kararsızsanız sizlere yol gösterecek bir yazı paylaşmak istedik. Yıllardır bu işlerle ilgilenen, ikinci el koltuk takımı alanlar yapan firmamız hakkında bilmek istenilen her şeyi adım adım sizlere aktaracağız.

2. İkinci El Koltuk Takımı Nasıl Satılır?

  • 0537 672 42 76 numaralı telefondan WhatsApp üzerinden satmak istenilen koltuk veya koltuk takımlarının fotoğraflarını göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Ekspertiz olan ekibimiz sizlere hemen dönüş sağlayarak alıp alamayacağımız konusunda sizlere yanıt verecektir.
  • Eğer koltuklarınız bizim alabileceğimiz durumda ve türde ise fiyat teklifini sunmaktayız.
  • Fiyat açısından karşılıklı anlaşma sağlanması durumunda istenilen gün adresinizden alım gerçekleştirmekteyiz.

Koltuk nasıl satılmaktadır, fiyat teklifleri nasıl alınır sorularını cevaplamış olduk. 2. el eşya alanlar olarak mobilya, beyaz eşya, deri koltuk, ofis mobilyası, klima, bahçe mobilyası gibi birçok eşyanızı satın almaktayız. Eşya türleri farklı olsa da fiyat teklifleri verilirken genellikle aynı detaylara önem vermekteyiz. İkinci el koltuk fiyatları neye göre belirlenmektedir, yüksek fiyatlar neye göre verilir şimdi bu konulara değineceğiz.

İkinci El Koltuk Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Sizler spotçular çarşısına gelerek mağazaları gezip kendinize kullanılmış bir koltuk takımı alacak olsanız nelere dikkat etmeniz gerekir? Sağlam, temiz olması, renkleri, markası ve modeli değil mi? Bizlerde aynen bu hususlara dikkat etmekteyiz. Çünkü başkalarından satın alınan ürünleri satmaktayız, bizlerden ürün alırken neleri beklediğinizi iyi bilmekteyiz. Müşterilerimize özellikle temizlik konusuna çok değer vermekteyiz. Özellikle Ikea, Mudo Concept, Bellona, Doğtaş, Yataş ve İstikbal gibi bilindik markalar yüksek fiyatlardan satın alınmaktadır. Bir ofisin, evin, çalışma alanlarının, bahçelerin, verandanın, terasın en önemli eşyaları her zaman koltuktur. Bu nedenle insanlar kullanılmış veya sıfır ürün alırken çok titiz davranmaktadır.

Ne Tür Koltuklar Satın Almaktayız?

Aslında satılabilecek her türlü ürünü satın alıyoruz desek yanlış olmaz. İkinci el L koltuk, maksi koltuk, köşe koltuk, deri koltuk, berjer ve kanepe ilk başta sayılabilmektedir. Ofis mobilyası ve bahçe mobilyası içinde satmak istenilen koltukları da satın almaktayız. Yani mutlaka evinizden almamız gerekmemektedir. Satmak istenilen ürünler burada saydıklarımızdan farklı olabilir. Bu hiç sorun değildir. Bizlere fotoğrafları göndermeniz halinde kısa bir süre içerisinde alıp alamayacağımız ile ilgili cevabımızı vermekteyiz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Koltuk takımı satmak istiyorum diyerek bizlere başvuran müşteriler alımlar yaparken taşıma ve nakliye işlemlerini kendimiz yapmaktayız. Bu da sizlere zahmet vermeden, zaman kaybetmeden, keyifli bir satış yapma şansı sunmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası’nda aktif bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bizleri istediğiniz zaman arayabilir, satmak değil 2. el koltuk almak istiyorum derseniz bizlerle iletişime geçerek bu taleplerinizi değerlendirmekteyiz.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp