facebook twitter pinterest tumblr rss
Beyaz Eşya Alanlar Bahçelievler

Bahçelievler ikinci el beyaz eşya alanlar evinize veya işyerinize beyaz eşya almayı düşündünüz, yüksek fiyatlar gözünüzü korkutmasın küçük bir bütçeyle bile başarabilirsiniz. ikinci el alım satım olarak her türlü bütçeye uygun fiyatlarla beyaz eşyalarınızı temiz ediyoruz. servis bakımları yapılmış uzun vadede kullanılabilir beyaz eşyalarını gönül rahatlığıyla evinizde işyerinizde kullanabilirsiniz. ister televizyon ister buzdolabı ister çamaşır makinesi gibi günlük hayatta olmazsa olmazımız olan beyaz eşyalara büyük paralar harcamanıza gerek yok hemen sitemiz üzerinde bulunan telefon numarasından bizlere ulaşarak Size yardımcı olalım. Bahçelievler ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak Evinizde kullandığınız beyaz eşyalarınızı değiştirmek veya yenilemek istediğiniz bu konuda da sizlere yardımcı olacağız satmak istediğiniz beyaz eşyalarınızın resimlerini Çekerek bizlere WhatsApp üzerinden gönderirseniz yardımcı olmaya çalışacağız 5 dakika gibi kısa bir sürede gerçek değerinin ne olduğu sizlere söyleyeceğiz, fiyatlarda anlaşmamız doğrultusunda hemen verdiğiniz adrese geliyoruz. Beyaz eşyalarınızın yükleme işlemine başlıyoruz, yükleme işlemi tamamlandıktan sonra ödemeyi nakit olarak peşin gerçekleştiriyoruz. İstanbul’un bütün ilçelerinde beyaz eşya alımı gerçekleştirdiğimiz gibi Sizlere daha kısa sürede ulaşmak ve daha iyi bir hizmet verebilmemiz için Gezici servisimiz sürekli yollardayız.

 

Bahçelievler ikinci el spot eşya alanlar Her insanın hayalidir evini güzel eşyalarla dayayıp döşemeyi ancak bunun için yüksek paralar harcamaya gerek yoktur, bunu küçük paralarla bile başarabilirsiniz. İkinci el eşya alım satım merkezi olarak her türlü ev eşyası ihtiyaçlarınızı gönül rahatlığıyla biz temin ederiz hemde bütçenizi zorlamadan bunu yaparız. Ayrıca evini yenilemek veya fazlalık olan spot eşyalarınızı değerlendirmek için bizi arayın. “Bahçelievler ikinci el spot eşya alan yerler”  olarak size ~2.el eşya konusunda da yardımcı oluruz. Satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını bize whatsapp üzerinden yollayın size gerçek değerini verelim. İkinci el eşyalarınızı satarken bile içiniz rahat edecek ve maddi açıdan da rahatlayacaksınız. Sıfır kutusunda bulunan beyaz eşyalarınızı nakite çevirmek mi istiyorsunuz? Hemen bize marka ve model numarasını yollayarak gerçek değerinden alalım. Sitemiz bulunan telefon numarasından ulaştırabilirsiniz veya direk whatsapp’tan resim yollayarak ulaştırabilirsiniz.

 

Bahçelievler ikinci el mobilya alanlar Herkesin hayalidir kaliteli ve sağlam mobilyalara sahip olmak ama bunun için büyük paralar harcamak gerekir. Çünkü hep bu algı vardır bizde iyi olsun kaliteli olsun peki bunu yapmak için illaki büyük meblaglar harcamaya gerek varmıdır. Tabiki de Hayır? İkinci el mobilya Alım ve satımı yapan firmamız sizler için hayalinizdeki evi istediğiniz mobilyalarla dayayıp döşeyebilirsiniz. Bahçelievler ikinci el mobilya alan yerler olarak küçük paralar harcayarak bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. İletişim numaramız olan 0537 672 42 76 Arayarak bizlere ulaşmanız dahilinde istediğiniz renk ve model’de mobilyaları temin edebilirsiniz. Bahçelievler mobilya alanlar zamanla sıkıldığınız koltuk takımı, köşe koltuklarınız, yemek odası takımlarınız, yatak odası takımlarınız gibi gündelik hayat’ta kullandığımız mobilyalarınızı alıyoruz. Mobilyalarınızın resimlerini çekip whatsapp üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz 5 dk gibi kısa bir sürede gerçek değerini size veriyoruz. Fiyat’ta hem fikir olduğumuz takdir’de adresinize araç göndererek yükleme işlemine başlıyoruz ödemenizi de peşin olarak yapıyoruz. Ayrıca istanbul’un tüm ilçelerinden mobilya alımı yapıyoruz, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmemiz için Gezici servisimiz bulunmaktadır.

 

BAHÇELİEVLER HİZMET BÖLGELERİMİZ 

• Bahçelievler
• Cumhuriyet Mahallesi
• Çoban çeşme Mahallesi
• Fevzi çakmak Mahallesi
• Hürriyet Mahallesi
• Kocasinan merkez Mahallesi
• Siyavuşpaşa Mahallesi
• Soğanlı Mahallesi
• Şirinevler Mahallesi
• Yenibosna merkez Mahallesi
• Zafer Mahallesi

Etiketler: , , , ,

WhatsAppTelefon Et