Bahçelievler mahallelerinde ayrım yapmadan hizmet veren firmamız çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve fırın gibi beyaz eşyalarınızı satabilirsiniz. Peki beyaz eşyalarınızı nasıl satabilirsiniz? Bu yazımızda güvenilir Siyavuşpaşa ikinci el beyaz eşya satış süreci nasıl ilerler hakkında detaylı bir şekilde sizlere aktaracağız.

Siyavuşpaşa İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci el beyaz eşya nedir, her beyaz eşya satın alınır mı derseniz bu çok geniş soru olsa da müşterilerin satmak istedikleri birçok beyaz eşya ürünleri ile ilgileniyoruz. Yeter ki temiz, satılabilir ve sağlam ürünler olması gerekir. Pek çok kişi garajlarında, depolarında ve çatı katlarında pek çok beyaz eşyayı kaderine bırakmaktadır. Bir gün belki kullanırım mantığı ile bekletmektedir. Bu beyaz eşyalar için çok yanlış bir anlayıştır.

Eğer elinizde bulunan beyaz eşyalar size lazım olacağından eminseniz kesinlikle bu ürünleri saklayın ve kendinizi sıfır beyaz eşya maliyetinden kurtarın. Ama kullanacağınız belli değilse, ne zaman lazım olacağını bilmiyorsanız satmak sizin için en mantıklısı olacaktır. Çünkü bekleyen ve belirli bir süre çalışmayan beyaz eşyalar maalesef sorun çıkarabilir.

Siyavuşpaşa İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

2. İkinci El Beyaz Eşya Satış Sürecin Nasıl İşliyor?

Siyavuşpaşa ikinci el beyaz eşya alanlar olarak firmamızı tercih ederseniz ikinci el beyaz eşya fiyatları ile ilgili doğru ve net fiyat alabilirsiniz. Peki fiyat teklifi almak için ne yapmalısınız ve nasıl bir süreçten geçeceksiniz? Hemen sizlere anlatalım;

  • 0537 672 42 76 numaralı telefon numaramızdan ürünlerin fotoğraflarını göndermeniz gerekir.
  • Ekip arkadaşlarımız gerekli kontrolleri yaptıktan sonra size hemen geri dönüş yaparak, olumlu olumsuz size cevabını iletecektir.
  • Eğer beyaz eşyalarınız bizim alabileceğimiz durumda ise hemen fiyat teklifimizi sizlere veriyoruz.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlarsak istediğiniz gün ve saate adresinizden alımları gerçekleştiriyoruz.

Bizler sadece ikinci el değil aynı zamanda spot beyaz eşya yani sıfır bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima gibi ürünleri de almaktayız. Sıfır beyaz eşya alım satım işlemleri için müşterilerden ürünün faturasını talep ediyoruz. Kutusu açılmış, servis kurulumu yapılmış beyaz eşyalar sıfır değil ikinci el olarak değerlendirmektedir. Elbette çok kullandığınız bir ürünle aynı fiyattan satın alınmaz ama sıfır ürünle de bir tutulmamaktadır.