İkinci El Eşya Alanlar

Beyaz Eşya Alanlar Avcılar

Beyaz Eşya Alanlar Avcılar

İkinci el beyaz alanlar avcılar istanbul’un gözde ilçelerinden biri olan ve kentsel dönüşümle birlikte sürekli yenilenen ve farklı yapılarla, farklı mimari tasarımlarla popüler olan ilçesi avcılar. Mağazaların sürekli kampanya yapmasıyla ve müşterilerine ekstra indirimler yaparak cazip fiyatlarla beyaz eşya satmaları haliyle insanları sıfır beyaz eşya almaya teşvik ediyor. Sizde ~sıfır beyaz eşyaları almadan önce eskilerden kurtulmak istiyorsunuz. Biz “avcılar ikinci el beyaz eşya alan yerler” olarak beyaz eşyalarınıza talibiz çalışır durumdaki televizyonunuz, buzdolabınız, çamaşır makineniz, bulaşık makineniz, klimanız gibi her türlü beyaz eşyalarınızı alıyoruz. Şimdi hemen bize beyaz eşyalarınızın resimlerini çekip gönderin anında değerlendirelim ve size kazançlı çıkacağınız bir fiyat teklifi sunalım anlaşmamız durumunda adresinize veya bulunduğunuz lokasyona araç çıkartıp beyaz eşyalarınızı alalım, ödemeyi de peşin olarak gerçekleştiriyoruz.

 

İkinci el mobilya alanlar avcılar istanbul Avcılar’da oturuyorsunuz evinizi yenilemek mi istiyorsunuz kaliteli ve zevkinize hitap edecek uzun yıllar kullanabileceğiniz mobilyalar almak alırken de bütçenizi zorlamadan sahip olmak isteriz. Avcılar ikinci el mobilya alan yerler olarak sizin isteklerinizi karşılamak üzere burdayız hem zevkinize göre mobilya sahibi oluyorsunuz hemde cebinizden fazla para çıkmasına engel oluyoruz. Avcılar ikinci el mobilya alım-satım işlerinizde her zaman sizinleyiz. Avcılar’ın bütün mahallelerinden mobilya, beyaz eşya, spot eşya alımı yapıyoruz.

 

Avcılar spot eşya alanlar öğrenci olarak geldiğiniz Avcılar’a eğitiminin tamamlayıp memleketinize gitme kararı aldınız ama evinizde kullandığınız spot eşyalarınızı ne yapacaksınız diye fazla düşünüp zaman kaybetmeyin hemen bizi arayın ikinci el spot eşya alan yerler avcılar olarak eşyalarınızı alıyoruz. Spot eşyalarınızın resimlerini çekip whatsapp aracılığı ile bize gönderin 5 dk içerisinde size fiyat teklifimizi sunalım anlaşmamız doğrultusunda bulunduğunuz adrese gelip spot eşyalarınızı alıp ödemesini de peşin olarak gerçekleştiriyoruz.

 

İkinci el eşya alanlar avcılar olarak evinizde, ofisinizde, deponuzda çürümeye ve bozulmaya terkedilmiş olan kullanmadığınız ambalajında bulunan sıfır eşyalarınızı da değerinde alıyoruz. Bizi arayıp marka ve model numarasını bize gönderdiğiniz takdir’de size en doğru fiyatlarımızı sunuyoruz. İstanbul’un hem Avrupa yakasında hemde Anadolu yakasında hizmet noktalarımız bulunmaktadır. İkinci el eşya alan yerler olarak Sizlere kısa sürede ulaşmak ve daha iyi bir hizmet sunmak için Sürekli olarak gezici servisimiz istanbul’un yollarındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.