İkinci El Eşya Alanlar Ümraniye çevresinde ikamet ediyor ve kullanmadığınız eşyalarınızı satacak yer arıyorsanız güvenilir spot mağazamızla karşınızdayız. Sektörde öncü firmalardan birisi olarak İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz. Hızlı, geniş kapsamlı ve kaliteli hizmetimizle birçok hanenin eşya ihtiyacını karşıladık. Ayrıca birçok haneden eşya tedariki yaptık. Sizlerde eski eşyalarınızı Ümraniye ikinci el eşya alan yerler olarak bize verebilir ve kazanca çevirebilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınızı deponuzdaki eşyaları satarak karşılayabilirsiniz. Böylece deponuzda yer açtığınız gibi cebinize nakit sağlayabilirsiniz. Geçmiş yıllarda eskiciler tarafından yapılan bu meslek şimdilerde spotçular ile daha modern teknikler ile yürütülüyor.

 

Beyaz Eşya Alanlar Ümraniye Geçmiş yıllarda eskiciler araçlarıyla mahalleleri dolaşarak ikinci el beyaz eşyaları toplamaktaydı. Günümüzde ise telefon üzerinden haberleşilerek anlaşma sağlanması halinde eşyalar gelinip alınıyor. Beyaz eşyaları keşif için evlerinize gelmiyoruz. Sadece Whatsapp üzerinden bize ulaşmanız kafidir. Beyaz eşyalarınızın resimlerini inceliyor ve size fiyat konusunda dönüş yapıyoruz. Böylece yerinizden kalkmadan beyaz eşyalarınızın ne kadar edeceğini öğrenmiş oluyorsunuz. Ümraniye ikinci el beyaz eşya alan yerler arasında sağlamış olduğumuz hızlı hizmetle öncü konumdayız. Beyaz eşyalarınıza piyasa değerinde fiyatlar biçiyor karşılıklı memnuniyeti sağlıyoruz. Anlaşma sağlanması halinde aracımızla evinizden beyaz eşyalarınızı alıyoruz. Ödemeleriniz elden teslim anında yapıldığı için herhangi bir güven problemi yaşamanız mümkün değildir.

 

Spot Eşya Alanlar Ümraniye Teknolojiyi en iyi şekilde kullanan spot mağazalardan birisi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlıyoruz. Teknik ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşuyor. Sizleri ihya edecek fiyat teklifleri sunuyor ve kelepir fiyatına eşyalarınızı satma derdinden kurtarıyoruz. Satmayı düşündüğünüz spot  eşyaları tek tek ilan sitelerinde bireysel satışa koymak yerine bize toplu şekilde satma olanağınız bulunuyor. Böylece zamanınızı boşa harcamamış oluyor ve iyi rakamlara spot eşyalarınızı satmanın mutluluğunu yaşıyorsunuz. Ümraniye spot eşya alan yerler arasında en çok tercih edilen mağazalardan birisi olma gururunu yaşıyoruz. Geçmişten bugüne birçok kişiden spot eşya temini yaptık. Aynı zamanda birçok kişinin spot eşya gereksinimini karşıladık. İstanbul’da öğrencisiniz ve artık mezun olarak memlekete dönüyorsunuz diyelim. Eşyalarınızı satarak harçlığınızı çıkarabilir ve taşıma zahmetinden kurtulabilirsiniz. Aynı şekilde evini herhangi bir sebeple taşımak zorunda kalanlar eski kullanılabilir durumdaki eşyalarını elden çıkararak nakliye işlemlerini hafifletebilir. 

ÜMRANİYE HİZMET BÖLGELERİMİZ

Adem yavuz Mahallesi
Altınşehir Mahallesi
Armağanevler Mahallesi
Aşağı dudullu Mahallesi
Atakent Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Cemil meriç Mahallesi
Çakmak Mahallesi
Çamlık Mahallesi
Dumlupınar Mahallesi
Elmalı kent Mahallesi
Esenevler Mahallesi
Esenkent Mahallesi
Esenşehir Mahallesi
Fatih sultan mehmet Mahallesi
Hekimbaşı Mahallesi
Huzur Mahallesi
Ihlamurkuyu Mahallesi
İnkılap Mahallesi
İstiklal Mahallesi
Kazım karabekir Mahallesi
Madenler Mahallesi
Mehmet akif Mahallesi
Namık kemal Mahallesi
Necipfazıl Mahallesi
Parseller Mahallesi
Saray Mahallesi
Site Mahallesi
Şerifali Mahallesi
Tantavi Mahallesi
Tatlısu Mahallesi
Tepeüstü Mahallesi
Topağacı Mahallesi
Yamanevler Mahallesi
Yukarı dudullu Mahallesi