Sarıyer İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Sarıyer İkinci El Beyaz Eşya Alanlar İle Artık Sıfır Ve Spot Beyaz Eşya Satmak Çok Kolay Fotoğrafını WhatsApp ile 0537 672 42 76 Göndermeniz Yeterlidir!

Avrupa yakasının en nezih, temiz, yeşilin bol olduğu ilçesinden biri olan sarıyer’de oturan tüm müşterilerimize sıfır ve ikinci el beyaz eşya alım hizmeti sunuyoruz. Sarıyer’in neresinde oturduğunuzun hiçbir önemi yok, yeterki sarıyer ikinci el beyaz eşya alanlar firmamızla iletişime geçin, satmak istediğiniz ikinci el beyaz eşyalarınızı bize söylemeniz yeterlidir. 

Peki bu konuda neler yapıyoruz, süreç nasıl çalışır, nasıl hareket edilir, neler yapıyoruz gelin bir madde ile bunu açıklayalım. 

Beyaz Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz?

Sarıyer ve tüm mahalle ve semtlerinden beyaz eşyalarını satmak isteyen herkesten beyaz eşyalarının bir kaç kare fotoğraflarını göndermelerini rica ediyoruz. 0537 672 42 76 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına gönderebilirsiniz. 

Beyaz eşyalarınızın, sadece modelini ve mevcut durumunu görebilmemiz için fotoğraflarını göndermeniz yeterli olacaktır. Arkadaşlarımız küçük bir inceleme yaptıktan sonra sizin tarafınıza fiyat teklifimizi iletecektir.

Teklif ettiğimiz rakam noktasında karşılıklı anlaşma sağladığımız takdirde istediğiniz gün adresinizden beyaz eşyaların alımı

yapılacaktır. Hepsi bu kadar basit. Kısacası sadece bir kaç fotoğraf göndererek, sıkıntı çekmeden, eski beyaz eşya satabilirsiniz.

Hangi Beyaz Eşyaları Satabilirsiniz?

İkinci el beyaz eşya dediğimiz zaman akla pek çok beyaz eşya kategorisinde bulunan ürünler gelse de sarıyer ikinci el beyaz eşya alanlar olarak alabileceğimiz belli başlı beyaz eşyalarla sınırlıdır. Takdir edersiniz ki satmak istediğiniz her beyaz eşyayı almamız mümkün değildir. 

Beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, bulaşık makinesi, mini buzdolabı, İnoks buzdolabı, İnoks çamaşır makinesi gibi demirbaş olan beyaz eşyaları alıyoruz. 

Fiyatlar Neye Göre Belirlenir?

Sarıyer ikinci el beyaz eşya alanlar firmamız için önemli olan satabileceğimiz beyaz eşyaları almaktır. Deforme olmuş, çürümüş, bozuk, yıpranmış, 10 yıl kullanım ömrünü doldurmuş beyaz eşyaların alımını maalesef ki yapamıyoruz. 

Örnek verecek olursak; ikinci el buzdolabı alırken mutlaka çalışır durumda olmasına, dış görüntüsünde herhangi bir görsel bozukluk olmamasına, sağlıklı bir şekilde soğutup soğutmadığına dikkat ederiz.

Genel olarak beyaz eşya ne kadar temiz ve sağlamsa, sorunsuz bir şekilde görevini yerine getiriyorsa o kadar yüksek fiyattan alımı yapılmaktadır. Yeni model bir beyaz eşya olması da fiyatı doğrudan etkileyen detaylardan birisidir. 

Nakliyesi Ve Ödemesi Nasıl Yapılır?

Sarıyer ikinci el beyaz eşya alanlar olarak beyaz eşyalarınızın alımını firmamız bünyesinde bulunan araçlarımızla ve kendi personellerimizle yapılmaktadır. Böylece sizin tarafınıza kesinlikle herhangi bir ek külfet çıkarmıyoruz. 

Ayrıca hiçbir şekilde ücret ödemiyorsunuz. Ödemeyi nakit olarak yapıyoruz. 

Bizi Facebook üzerinden takip edebilirsiniz!

Bu Yazımızı da okuyabilirsiniz!

Sarıyer İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler