Sancaktepe İkinci El Eşya Alanlar Son zamanlarda parlayan alanlardan birisi olan Sancaktepe ilçesi, yerleşim alanı olarak artık daha çok tercih ediliyor. Geçtiğimiz son 5 yılda bölgede ulaşım kolaylaştı ve yeni inşaat yapımları başladı. Binlerce kişi Sancaktepe bölgesinde yaşama kararı aldı. Yeni konutlara taşınanlar için kullanmadıkları eşyaları stok etme derdine son veriyoruz. Bu eşyaları bize satarak gelir elde edebilirsiniz. Sancaktepe ikinci el eşya alan yerler arasında olan bir firma olarak binlerce haneye eşya ulaştırdık ve binlerce haneden eşya satın aldık. Hizmetlerimiz ile diğer spot mağazalardan her zaman bir adım önde olmayı başardık.

 

Sancaktepe Beyaz Eşya Elanlar olarak sizlere sunduğumuz hizmetle depoya veya odaya kaldırıp çürümeye yüz tutan beyaz eşyalarınızı güvenle satma imkanı sağlıyoruz. Evinizi mi yenilemek istiyorsunuz? Yeni beyaz eşya alacaksınız ama bütçeniz yeterli değil mi? Çalışır durumda olan, garantisi devam eden veya biten tüm beyaz eşyalarınıza talibiz. Alanımızda yılların verdiği tecrübeyle müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Piyasa şartlarına göre eşyalarınızı değerlendirerek en iyi fiyatları veriyoruz. Beyaz eşyalarınızı satın alırken ödemelerinizi anında yapıyoruz. Bizi tercih ederek kelepir fiyatına eşya satmaktan kurtulun. Eşyalarınızı iyi fiyatlara satarak daha çok kazanç sağlayabilirsiniz.

 

Spot Eşya Alanlar Sancaktepe’de oturanlar için ayrıcalıklı hizmet ağımızla tüm semtlere ulaşıyoruz. Satmayı düşündüğünüz spot eşyalarınızı taşımakla vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçerek evinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. Sancaktepe spot eşya alan yerler içinde yalnızca beyaz eşya değil mobilyadan elektronik eşya’ya kadar kapsamlı kategoride ürünleri satın almaktayız. Bizimle Whatsapp üzerinden irtibata geçerek spot eşyalarınızın değerini öğrenebilirsiniz. Fiyatı kabul ettiğiniz takdirde aracımızla evinize kadar geliyoruz. Sancaktepe’nin neresinde oturduğunuz önemli değil. Her yere geliyoruz. Eşyalarınızı teslim sırasında elden ödemesini yapmaktayız. Böylece piyasa değerine uygun olarak spot eşyalarınızı satabilirsiniz. Evinizde işinize yaramayan, yer kaplayan fazla eşyalarınızı bize satarak nakit akışı sağlayabilirsiniz. Öğrenciyseniz ve mezun olup memleketinize dönecekseniz eşyaları götürmek yerine satabilirsiniz. Böylece taşıma zahmetinden kurtulur, gelir elde edersiniz. Memur oldunuz ve başka bir şehre taşınacağınız için elinizdeki eşyaları acilen satmanız gerekiyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerinizin tamamını tek parçada bize satarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

SANCAKTEPE HİZMET BÖLGELERİMİZ

Abdurrahmangazi Mahallesi
Akpınar Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Emek Mahallesi
Eyüp sultan Mahallesi
Fatih Mahallesi
Hilal Mahallesi
İnönü Mahallesi
Kemal türkler Mahallesi
Meclis Mahallesi
Merve Mahallesi
Mevlana Mahallesi
Osmangazi Mahallesi
Paşaköy Mahallesi
Safa Mahallesi
Sarıgazi Mahallesi
Veysel karani Mahallesi
Yenidoğan Mahallesi
Yunus emre Mahallesi