Sıfır ve ikinci el çamaşır makinesi satmak ve kaliteli bir hizmet almak isteyen tüm müşterilerimize ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Kağıthane ikinci el çamaşır makinesi alanlar için bizi arayabilirsiz. Ürünlerinizi güven içerisinde bize satabilirsiniz.

Böyle bir satışı nasıl yapabileceğinizi, çamaşır makinelerinizi nasıl aldığımızı makalemizin ilerleyen kısmında anlatıp, bu işi uzmanına verip, profesyonel bir hizmet alıp rahatlayacaksınız. 

Alım sürecinde en çok merak ettiğiniz küçük detaylara da ver vererek, hem şüphelerinizi gidereceğiz hemde bu soruları cevaplamış olacağız. Süslü kelimelerle değerli zamanınızı harcamak istemiyoruz. Hadi başlayalım :) 

Alım Süreci Nereden Başlıyor?

Öncelikle satmak istediğiniz ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el beyaz eşya veya ikinci el buzdolabı gibi ürünlerin fotoğraflarını çekerken gönderebilirsiniz. Fotoğraflar kısa sürede firmamız incelendikten size çok kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Alabildiğimiz çamaşır makinesi olması durumunda fiyat teklifimizi size iletileceğiz. Fiyat’ta mutabık kaldığımız takdirde Kağıthane bulunan adresinizden alımı yapılacaktır. 

Ne Tür Çamaşır Makinesi  Satabilirsiniz?

  • Herhangi bir aksamında sorun bulunmayan 
  • Çürük, pas gibi durumları olmayan
  • Motor arızası bulunmayan
  • Kart arızası bulunmayan 
  • Temiz, sorunsuz, darbesi olmayan tüm markaların çamaşır makinelerini alıyoruz 

Sizden istediğimiz çamaşır makinelerinizin varsa kusurlarını fotoğraflarda yer vermenizdir. 

Örneğin Kağıthane ikinci el çamaşır makinesi satmak istiyorum diyen müşterimizden ürünün sıkıntılı bölgelerinin fotoğraflarını da göndererek, bunlarla ilgili bizi bilgilendirmelerini isteyeceğiz.

Nakliyesini Kime Ait? 

Arkadaşlarımız Kağıthane ikinci el eşya alanlar  olarak nakliye ve taşımasını ücretsiz bir şekilde yapmaktadır. Sizden hiçbir nakliye ve hamaliye ücreti talep etmemektedir.

Ödeme Nasıl Yapılıyor? 

Ödeme işlemine gelince kesinlikle müşterilerimizin isteklerine göre hareket ediyoruz. Eft,havale seçeneklerimiz bulunmaktadır. 

Bizi instagram gibi sosyal medyadan takip edebilirsiniz!