Kağıthane ikinci el buzdolabı alanlar

Kağıthane İkinci El Buzdolabı Alanlar

Kâğıthane ikinci el buzdolabı alanlar arayışlarınız için bizimle iletişime geçerek buzdolablarınızı çok kısa süreler içerisinde güvenle bize satabilirsiniz.

 Kâğıthane ilçesinin tüm mahallerine, haftanın 7 günü kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. 

Satmak, elden çıkarmak istediğiniz beyaz eşya, buzdolabı mı var? 

Çok doğru bir yerde olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Peki bu yazımızı neden sizinle paylaşıyoruz?

 Çünkü herhangi bir beyaz eşya ürününü satmak istediğiniz zaman bizi tercih etmek, en iyi fiyat garantisi ile beyaz eşyalarınızı satın.

 Yıllardır kağıthane ilçesinde beyaz eşya alım satım hizmetlerini sunuyoruz. Bizi arayan her müşterimizin buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon gibi ürünlerini nakit alım iyapıyoruz. 

Fazla uzatmadan alım işleminin detaylara geçelim, spot buzdolabı ve sıfır buzdolabı da dahil beyaz eşyalarınızı satarken bilmeniz gereken detaylar var öncelikle bunu açıklayalım.

Kâğıthane İkinci El Buzdolabı Satışı Nasıl Yapılmaktadır?

Kullanmış olduğunuz, buzdolabı mı var? Bunu nasıl değerlendiririm, bir başkasına bedava mı vereyim gibi düşüncelere gitmeden önce bize fotoğraflarını WhatsApp’tan gönderebilirsiniz. 

İşinin uzmanı, beyaz eşyalar hakkında bilgisi yüksek olan çalışma arkadaşlarımız sizlere kısa süre içinde dönüş yaparak, fiyat teklifimizi bildirecektir. Teklif ettiğimiz rakamı onaylamanız durumumda arkadaşlarımız istediğiniz gün kağıthane’de bulunan adresinizden alımını yapacaktır. 

Bize Ne Tür 2. El Buzdolabı Satabilirsiniz?

Her marka ve modeldeki buzdolabını alsak da her ürünü alabildiğimiz anlamına gelmemektedir. Çünkü alımını yaptığımız beyaz eşya, buzdolabı için bazı kriterlerimiz var ve onu göz önüne alarak alımını yapıyoruz.

Pek nedir bu kriterler?

  • Buzdolabının temiz olması
  • Sağlam olması ve çalışır durumda olması 
  • Satılabilir olması
  •  Model olarak eski bir ürün olmaması

İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, led televizyon gibi ürünleri alıyoruz. Ayrıca bunların dışında eşyanız mı var? Bize fotoğraf göndererek fiyat teklifimizi alabilirsiniz.

Kağıthane 2.el beyaz eşya alımı ile birlikte sıfır beyaz eşya alımı da yapıyoruz. Kapalı ambalajı açılmamış, yetkili servis tarafından kurulumu yapılmamış faturalı beyaz eşyalarınızı hemen alıyoruz. Her zaman yaptığımız gibi ödemelerimiz nakit olarak yapılmaktadır.

Peki Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Buzdolabınızı satarken ilk olarak bir firma da güven aramalısınız. Kağıthane ikinci el eşya alanlar firmamız hiçbir müşterimizi mağdur etmeden, güvenli ve seviyeli bir hizmet sunmaktadır.

Kâğıthane 2. ikinci el buzdolabı alanlar arasından bizi tercih etmeniz durumunda buzdolabı ve tüm beyaz eşyalarınıza nakliye ücreti ödemeden, çok kısa sürede değerinde satabilirsiniz. 

Bizi instagram dan takip edebilirsiniz?