İkinci El Avangart Mobilya Alanlar

Anasayfa » İkinci El Avangart Mobilya Alanlar

İkinci el eşya alanlar

İkinci El Eşya Alanlar – Komple Ev Eşyalarınızı En İyi Fiyatlarla Satın Alıyoruz

 ikinci el eşya alanlar firması olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Biz, ikinci el eşya alım satımı yapan spot eşya mağazasıyız. Ev ve iş yerinizde bulunan eşyalarınızı değerinde nakit olarak satın alıyoruz. Beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya, antika eşya, klasik mobilya, avangart mobilya gibi birçok ürün kategorisinde hizmet veriyoruz. İkinci el eşya alanlar Emek Spot Ürünleri olarak, sizlere sunduğumuz hizmetler şunlardır:

  • Hızlı ve kolay fiyat teklifi: Eşyalarınızın fotoğraflarını bize WhatsApp, Telegram veya e-posta yoluyla göndermeniz yeterli. Size en kısa sürede değerinde bir fiyat teklifi sunuyoruz.
  • Kapıda nakit ödeme: Eşyalarınızı satmak istediğinizde, bölgenizde bulunan araçlarımızla adresinize geliyoruz. Eşyalarınızı yerinde kontrol ediyor ve kapıda nakit ödeme yapıyoruz.
  • Ücretsiz nakliye: Eşyalarınızı bizden satın aldığımızda, nakliye ücreti ödemenize gerek yok. Eşyalarınızı ücretsiz olarak taşıyor ve teslim alıyoruz.
  • Güvenilir ve kaliteli hizmet: İkinci el eşya alanlar istanbul olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde alıyor ve satıyoruz. Sektördeki tecrübemiz ve referanslarımızla kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

İkinci el eşya alanlar firmamız, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veriyoruz. 

Eğer siz de ev veya iş yerinizde kullanmadığınız veya yenilemek istediğiniz eşyalarınızı nakite çevirmek istiyorsanız, bize ulaşın. İkinci el eşya alanlar firması olarak, size en iyi fiyatı ve hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizi arayın veya ikinci el eşya alanlar sayfamızı ziyaret edin. Eşyanızı satın, nakit kazanın!

Hangi Eşyaları Alıyoruz?

Biz, ikinci el eşya alanlar firması olarak, birçok ürün kategorisinde hizmet veriyoruz. Beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya, antika eşya, avangart mobilya, klasik mobilya, oymalı mobilya gibi ürünleri kabul ediyoruz. Ancak, ürünlerinizin kullanışlı durumda ve temiz olması gerekiyor. Ayrıca, ürünlerinizin marka, model, yaş ve durumuna göre fiyat teklifi veriyoruz. Eğer ürünlerinizin fotoğraflarını bize gönderirseniz, size en kısa sürede değerinde bir fiyat teklifi sunabiliriz. Bize WhatsApp, Telegram veya e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. 

Eşyalarımın Fotoğraflarını Nasıl Gönderebilirim?

Eşyalarınızın fotoğraflarını bize WhatsApp, Telegram veya e-posta yoluyla gönderebilirsiniz. WhatsApp ve Telegram numaramız +90 0537 672 42 76’dir. E-posta adresimiz ise esyatr@gmail.com’dur. Fotoğraflarınızı gönderirken, lütfen eşyalarınızın marka, model, yaş ve durumu hakkında kısa bir bilgi de veriniz. Bu şekilde, size daha doğru bir fiyat teklifi sunabiliriz. Fotoğraflarınızı bekliyoruz. İkinci el eşya alanlar firması olarak, size en iyi hizmeti vermeye hazırız.

İletişim 

Bize ulaşmak için birçok seçeneğiniz var. İsterseniz web sitemizin alt bandında bulunan iletişim butonlarını kullanabilirsiniz. İsterseniz bize telefon, WhatsApp, Telegram veya e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. 

İletişim bilgilerimiz?

  • Telefon: +90 537 672 42 76
  • WhatsApp: +90 537 672 42 76
  • Telegram: +90 537 672 42 76
  • E-posta: esyatr@gmail.com 

Bize hangi yolla ulaşırsanız ulaşın, size en kısa sürede geri dönüş yapacağız. İkinci el eşya alanlar firması olarak, sizinle iletişim kurmaktan memnuniyet duyarız.

İkinci El Eşya Alanlar


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp