Gaziosmanpaşa ikinci el beyaz eşya alanlar olarak müşterilerin evinde yeni aldıkları beyaz eşyalardan dolayı fazlalık durumuna olan eski beyaz eşyalarınızı nakit bir şekilde satın alıyoruz.

Beyaz eşya ürünlerinizi en kısa sürede inceliyoruz ve hemen fiyat tekliflerimizi size iletiyoruz. Satışları yaparken güvenilir firmaya ve en iyi fiyattan satmak istersiniz.

Beyaz eşyanızı hiç bir sorun yaşamadan, güvenli bir şekilde ikinci el eşya alanlar firmamıza satabilirsiniz. Peki beyaz eşyanızı nasıl satacaksınız? Bizleri aradığınız andan itibaren kaliteli hizmetimizden Gaziosmanpaşa bölgesinden yararlanabilirsiniz.

Bu makalede sizlere alım işlemi nasıl yapılır, neye göre fiyatlar vermekteyiz ve nakliye işlemleri nasıl oluyor gibi soruları tek tek cevap vermeye çalışacağız.

Gaziosmanpaşa İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Satılır?

Beyaz eşyalarını satmak isteyen müşterilerimiz beyaz eşyalarını gelip görüp fiyatlandırma yapmamızı isteyebilir fakat maalesef mümkün değildir.

Gaziosmanpaşa ikinci el eşya alanlar olarak bölgenin trafik durumunun yoğunluğundan dolayı bu süreç uzun sürebilir.

Bizde bu süreçleri en az seviyeye indirmek için beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp hattımıza gönderme fırsatı sunuyoruz.

Yolladığınız fotoğrafları kısa bir zamanda değerlendirerek işleminizi gerçekleştiriyoruz. Alabileceğimiz sorunsuz ve temiz beyaz eşyalar olması halinde hemen fiyat teklifimizi veriyoruz.

Verdiğimiz ücret sizin için de olumlu olursa el beyaz eşyalarınızı almak için istediğiniz gün Gaziosmanpaşa’da bulunan adresinizden teslim alıyoruz.

Gaziosmanpaşa İkinci El Beyaz Eşya

Gaziosmanpaşa’da Ne Tür İkinci El Beyaz Eşya Satabilirsiniz?

Alımı yaptığımız birçok beyaz eşya markasının belirli modellerini satın alıyoruz. Peki hangi beyaz eşya ürünleri alıyoruz?

  • İkinci el bulaşık makinesi
  • İkinci el kurutma makinesi
  • İkinci el çamaşır makinesi
  • İkinci el klima
  • İkinci el difriz
  • İkinci el mini buzdolabı
  • İkinci el buzdolabı
  • İkinci el kurutmalı çamaşır makinesi
  • İkinci el fırın

Gibi pek çok ürünü satın alıyoruz. Ayrıca sıfır ambalajında olan ve servis girişleri yapılmamış tüm beyaz eşyaları da satın almaktayız.

Gaziosmanpaşa’da Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılmaktadır?

Gaziosmanpaşa ikinci el beyaz eşya alanlar alıcısı olarak beyaz eşya alımlarında kendi nakliye aracımız ve ekibimiz ile teslim almaktayız.

Bu nedenle sizlerden kesinlikle nakliye veya taşıma ücreti almamaktayız. Aldığımız beyaz eşya ödemelerini nakit olarak yapmaktayız. Bizleri Facebook hesabından takip edebilirsiniz!