Gayrettepe ikinci el beyaz eşya alanlar

Gayrettepe İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İstanbul avrupa yakasının tamamına, en kısa süre de hizmet veriyoruz. Satmak istediğiniz sıfır beyaz eşya, ikinci el beyaz eşya, spot beyaz eşya gibi eşyalarınız varsa gayrettepe ikinci el beyaz eşya alanlar için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Daha önce herhangi bir beyaz eşyanızı satmamış olabilirsiniz, doğal olarak aklınızda soru işaretleri, tereddütleriniz olabilir, ama bunun hiç endişelenmeyin  Yazımızı sonuna kadar okursanız beyaz alım işlemlerimiz nasıl yapılır, nasıl gerçekleşir hepsini detaylı bir şekilde öğrenmiş olacaksınız. 

Burada anlatmak istediğimiz temel amaç beyaz eşyalarınızı doğru ve işinin uzmanı firmalara değerinde satmaktır. Zihninizi meşgul eden sorulardan kurtulmaya hazırsanız başlayalım:) 

Öncelikle Biz Kimiz? 

Gayrettepe ikinci el eşya alanlar olarak uzun zamandır beyaz eşya sektöründe hizmet gösteren, müşterilerimizin satmak istedikleri beyaz eşya ürünlerini bulunduğu adreslerinden belli bir ücret karşılığında alan bir firmayız. 

Hangi Beyaz Eşyaları Alıyoruz?

Her beyaz eşyayı almıyoruz. Çünkü alabileceğimiz beyaz eşyaların temiz, sağlam ve sorunsuz olmasına önem veriyoruz.

Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, kurutma makinesi, televizyon, mini dolap, fırın, ankastre, İnoks beyaz eşya gibi ürünleri rahatlıkla bize satabilirsiniz. 

Beyaz Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz?

Satmak istediğiniz sıfır ve ikinci el beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını whatsApp uygulaması sayesinde göndererek fiyat teklifimizi alabilirsiniz. Böylece hem adresinize gelmeden değerini öğrenmiş olacaksınız hemde zaman kaybı yaşamamış olursunuz. 

Peki beyaz eşyalarınız alabileceğimiz marka ve model ise fiyat teklifimiz size iletilir ve onayınız beklenir. 

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının hemen akabinde aynı gün adresinizden alımı yapılmaktadır.

Gayrettepe ikinci el beyaz eşya alanlar hizmetimiz bu bölgede 7/24 her zaman yapılmaktadır. 

Nakliye Ve Ödeme Nasıl Yapılmaktadır?

Firmamız kendi nakliye aracımız ve personelimizle hizmet verdiği için sizlerden kesinlikle ücret talep etmemektedir.

Gayrettepe ikinci el beyaz eşya alanlar için bizi tercih etmeniz durumunda ödemelerimiz peşin olarak yapılmaktadır.

#covid_19 pandemi sürecinden dolayı dileyen müşterilerimizin ödemelerini eft veya havale olarak yapıyoruz. Bizi Facebook üzerinden takip edebilirsiniz!