İkinci El Eşya Alanlar | 0537 672 42 76

Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar

Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar

Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar

Esenyurt ikinci el eşya alanlar; Yaşam mekânlarını nitelikli hale getiren unsurlar kesinlikle ev eşyalarıdır. Yeni bir eşyaya sahip olmak isteyen insanların evinde yeterli yer açması önemlidir.

Esenyurt ikinci el eşya alanlar olarak firmamız bu konuda size gereken kolaylığı en iyi biçimde sağlamaktadır. Eşyalarınızı elden çıkarmak, hem yer açma açısından hem de para kazanma açısından size büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar 1
Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar 2

Beyaz eşya, televizyon ve mobilya unsurlarının hepsini uygun fiyatlarla birlikte bize satabilirsiniz.
Esenyurt ikinci el eşya alanlar olarak giriştiğimiz bu sektörde, araçlarımızla beraber eşyaları yerinden teslim alıyoruz. Eşyalarınıza uygun şekilde değer biçtiğimiz gibi, size kazanç konusunda önemli avantajlar sağlıyoruz.

Son derece tecrübeli olan ekiplerimiz, fiyatlandırma konusunda size önemli kolaylıklar sağlamaktadır. Bununla birlikte çok çeşitli eşyalarınızın değerlenmesini istiyorsanız, kesinlikle bu konuda bize başvurmanız önemli olacaktır.

Esenyurt İkinci El Eşya Alım Satım

Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar

Esenyurt İkinci El Eşya Alan Yerler

Belki de yeni eşyanızın peşinatını veya birkaç taksitini ödeme konusunda bizden alacağınız nakit para size çok büyük katkı sağlayacaktır.
Esenyurt ikinci el eşya alım satım gerçekten çözüm adresi olarak göz kamaştırıcı bir hizmet hazırlamış durumdadır.

Özellikle beyaz eşyalar içerisinde bulunan çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi seçeneklerini değerlendirmek için, bize müracaat etmeniz yeterli olacaktır. Araçlarımız ve ekiplerimiz göreve hazır bir şekilde bize ulaşmanızı beklemektedir.

Hangi Eşyaları Alıyoruz?

  • Öncelikli olarak şunu belirtmek isteriz, satacağınız eşyanın sağlam ve temiz olması çok önemlidir.
  • Çünkü sağlam olmayan bir başkası tarafından kullanılmaya müsait olmayan bir ürünü kimse kullanmak istemez.
  • Koltuk takımlarında ise durum biraz da olsa göz ardı edilebilir, açılma ve kapanma yani makaslarında sorun var ise durumuna göre kullanım şekline göre alıp almama konusunda karar vermek için ürünü yerinde incelendikten sonra alımı yapılır veya yapılmaz.
  • Beyaz eşyalar ise tamamen farklı bir işleyiş ele alınır ürünün markası ve modeli belirtilerek ne kadar kullanıldığı herhangi bir darbe, çizik kalıcı hasar olmadığı sürece ve motor aksamında gaz kaçağı veya gövde de herhangi bir kaçak yoksa ürünün bu ürünün alımı yapılır.
  • Çünkü müşterilerimize her zaman sağlam ve temiz ürünleri satıyoruz.
  • Firmamıza haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Taşıma Ve Nakliye İşlemi

Aldığımız tüm ev eşyalarının nakliye ve taşıma ücreti firmamız tarafından karşılanır, sizden kesinlikle hiçbir şekilde ücret talep edilmemektedir. Ücret isteyenlere kesinlikle itibar etmeyiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status We ♥ Google
+905376724276