İkinci El Eşya Alanlar | 0537 672 42 76

Adnan Kahveci İkinci El Eşya Alanlar

Adnan Kahveci İkinci El Eşya Alanlar

ADNAN KAHVECİ İKİNCİ EL EŞYA

Adnan Kahveci ikinci el eşya alanlar adı altında yine mobilya alımları yapan firmamıza evinizde bulunan ve kullanmak istemediğiniz tüm mobilya ve yatak odası takımlarının alımlarını yapıyoruz. Sizlere kolay ulaşmak ve daha rahat hizmet vermek için hizmeti “BEYLİKDÜZÜ Adnan Kahveci” mahallesine kadar getirdik. Her daim bir aile ortamı oluşturmak tek amacımız olacaktır. Ayrıca firmamız yatak odası, yemek odası gibi eşya alımlarını yapmasının yanı sıra ürün satışları da yaparak sizlere hizmet veriyor.

 

Adnan Kahveci İkinci El Eşya Alanlar 1
Adnan Kahveci İkinci El Eşya Alanlar 2

Adnan Kahveci ikinci el eşya alanlar

 

Adnan Kahveci ikinci el eşya alan yerler hizmeti de veren ve vermeye de devam eden firmamız ile sizde en çabuk eskiyen ev eşyalarınızı atmak yerine değerlendireceksiniz. Bizler sizin hizmet talebiniz ile evinize kadar gelerek eskimiş ve kullanmak istemediğiniz tüm koltuk takımı, köşe koltuk takımı, çekyat takımlarını, takım veya parça halinde sizden alacağız. Sizi taşıma ve montaj derdinden kurtaracak olan firmamız ile siz kazançlı çıkacaksınız.

 

Adnan Kahveci ikinci el beyaz eşya alanlar

ADNAN KAHVECİ LED TV ALANLAR

Adnan Kahveci ikinci el led TV alanlar olarak ilk hizmeti ülke geneli olarak firmamız sizlere sunmuştur. Kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerinin memnuniyetini kazanan firmamız elinizde bulunan led tv, lcd tv, plazma tv, 4k tv  çeşitlerini almaya taliptir. Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan ve senenin son trend ürünleri arasında yer alan led TV satışlarımızda bulunuyor. Hem alım hemde satım işlerini aynı anda yaparak sizlere hizmet veren firmamızdan her daim siz kazançlı çıkacaksınız.

 

Adnan Kahveci ikinci el beyaz eşya alan yerler

ADNAN KAHVECİ İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA

Adnan Kahveci ikinci el beyaz eşya alanlar ile de hizmet dağcığını büyüterek daha büyük hizmetler vermeyi amaçlayan firmamız Beyaz eşya alımlarını gerçekleştirmektedir. Sadece beyaz eşya alımı yaparak herhangi bir sınırlama getirmeyen firmamız tüm beyaz eşya çeşitlerini itina ile yapmaktadır. Kaliteli hizmet vermeyi kendine bir borç bilen firmamız her daim müşteri odaklı olarak çalışacaktır. Sizlerin memnuniyeti bizlerin memnuniyeti olacaktır.

Adnan Kahveci ikinci el beyaz eşya alan yerler yine sadece firmamızın hizmetleri arasında yer alıyor. Firmamız, evinizde bulunan ve artık kullanmaktan bıktığınız veya çalışmayan tüm çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, difriz, ve ankastre ürünlerinizin alımlarını gerçekleştirmektedir. Yine aynı doğrultuda firmamız bünyesinde bulunan ve uygun fiyatlı olarak satışını yaptığımız ürünlerimizi uygun fiyatlı olarak alabilirsiniz. Bize ulaşmak bir telefon kadar kolay olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status We ♥ Google
+905376724276