Anasayfa / İkinci El Beyaz Eşya

İkinci El Beyaz Eşya

İkinci El Beyaz Eşya 1
İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
İstanbul’da ikamet ediyor ve elinizde artık kullanmayı düşünmediğiniz ya da bundan sonra ihtiyaç duymayacağınızı düşündüğünüz eski ancak çalışır durumdaki beyaz eşyalarınızı atmak yerine satmak mı istiyorsunuz? Peki satmak istiyor fakat kime, nereye satacağınızı bilmiyor musunuz? Çözüm çok basit.  ikinci el beyaz eşya arasında insanların aklına gelen ilk firma olarak biz size yardımcı oluyoruz. İstanbul’da yaşayan vatandaşlarımızın artık eskimiş, yıpranmış fakat halen daha iş gören yani çalışan ikinci el beyaz eşyalarınızı sizden satın alıyoruz.

ikinci ebeyaz eşya alan yerler

Şu an dolaşmakta olduğunuz internet sitesi İstanbul ikinci el beyaz eşya alanlar arayışınızın çaresi olacaktır.
Yapacağınız işlem çok basit. Firmamıza iletişim bilgilerimizden ulaşarak satmak istediğiniz ikinci el beyaz eşyalarınız konusunda bizi bilgilendirmelisiniz. Teknolojinin nimetlerinden faydalanarak elektronik posta adresi ile, WhatsApp ya da benzeri bir mesajlaşma uygulaması ile ya da web sitemizde bulunan 0537 672 42 76 aracılığı ile elinizde bulunan ikinci el beyaz eşyalarınızın fotoğraflarınızı tarafımıza göndermelisiniz. Gönderdiğiniz fotoğrafların altına elinizdeki beyaz eşyaların marka ve modellerini yazmayı unutmamalısınız. Bu işlemi yaptıktan sonra firmamızın işinin ehli ekibi size geri dönüş yapacak ve ikinci el beyaz eşyalarınız için bir fiyat teklifinde bulunacaktır. Fiyat konusunda anlaştıktan sonra bize ikinci el beyaz eşyalarınızın bulunduğu adres bilgilerini ulaştırmalısınız. Firma ekibimiz aracımız ile vermiş olduğunuz adrese gelerek size eşyaların fiyatını ödeyecek ve eşyalarınızı sizden alacaktır.
Yılların tecrübesi ve en üst seviyede tutmayı amaçladığımız müşteri memnuniyetimiz sayesinde ikinci el beyaz eşya alan yerler arasında rakiplerimizden sıyrılarak sizlere en iyi hizmeti vermenin haklı onuru ve mutluluğunu yaşıyor ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Söz konusu ikinci el beyaz eşya olduğunda bizi nerede bulacağınızı biliyorsunuz.

ikinci el beyaz eşya alanlar

İkinci El Eşya Alanlar İstanbul
1
Merhaba Bizimle İletişime Geçmek İçin WhatsApp Gönder Düğmesine Basınız
Powered by