2.El Beyaz Eşya

2.el beyaz eşya; İstanbul’da ikamet ediyor ve elinizde artık kullanmayı düşünmediğiniz ya da bundan sonra ihtiyaç duymayacağınızı düşündüğünüz eski ancak çalışır durumdaki beyaz eşyalarınızı atmak yerine satmak mı istiyorsunuz? Peki satmak istiyor fakat kime, nereye satacağınızı bilmiyor musunuz? Çözüm çok basit. 2.el beyaz eşya arasında insanların aklına gelen ilk firma olarak biz size yardımcı oluyoruz.

İstanbul’da yaşayan vatandaşlarımızın artık eskimiş, yıpranmış fakat halen daha iş gören yani çalışan ikinci el beyaz eşyalarınızı sizden satın alıyoruz.

2.el beyaz eşya

Şu an dolaşmakta olduğunuz https://ikincielesyatr.com internet sitesi İstanbul 2.el beyaz eşya arayışınızın çaresi olacaktır.
Yapacağınız işlem çok basit. İkinci el beyaz eşya firmamıza iletişim bilgilerimizden ulaşarak satmak istediğiniz ikinci el beyaz eşyalarınız konusunda bizi bilgilendirmelisiniz. Teknolojinin nimetlerinden faydalanarak elektronik posta adresi ile, WhatsApp yada benzeri bir mesajlaşma uygulaması ile ya da web sitemizde bulunan 0537 672 42 76 aracılığı ile elinizde bulunan ikinci el beyaz eşyalarınızın fotoğraflarınızı tarafımıza göndermelisiniz.

Gönderdiğiniz fotoğrafların altına elinizdeki beyaz eşyaların marka ve modellerini yazmayı unutmamalısınız. Bu işlemi yaptıktan sonra firmamızın işinin ehli ekibi size geri dönüş yapacak ve ikinci el beyaz eşyalarınız için bir fiyat teklifinde bulunacaktır. Fiyat konusunda anlaştıktan sonra bize ikinci el beyaz eşyalarınızın bulunduğu adres bilgilerini ulaştırmalısınız. İkinci el beyaz eşya ekibimiz aracımız ile vermiş olduğunuz adrese gelerek size eşyaların fiyatını ödeyecek ve eşyalarınızı sizden alacaktır.
Yılların tecrübesi ve en üst seviyede tutmayı amaçladığımız müşteri memnuniyetimiz sayesinde 2.el beyaz eşya arasında rakiplerimizden sıyrılarak sizlere en iyi hizmeti vermenin haklı onuru ve mutluluğunu yaşıyor ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Söz konusu İkinci el beyaz eşya olduğunda bizi nerede bulacağınızı biliyorsunuz.

2.el beyaz eşya alanlar