facebook twitter pinterest tumblr rss
ikinci EL Eşya Alan Yerler Çatalca

Çatalca İkinci El Eşya Alımı
Yataklarınız eskidi mi? Artık yatarken sizi rahatsız mı ediyor. Biliyorsunuz ki vücudun en iyi en verimli dinlenme zamanı uykudayken oluyor.

Bunun içinde yataklarınız konforu çok önemli. Çatalca ikinci el eşya alanlar olarak sizi rahatsız eden eksi yatak ve bazalarınızdan kurtarıyoruz. Siz daha rahat uyuyun diye yeni alacağınız yatak ve bazalarınızda ekonomik olarak bir miktar katkıda bulunmak istiyoruz.
Siz yeni yatağınızı bazanızı alırken bizde eski yatağınızı ve bazanızı nakit değerine satın alıyoruz.
Siz değerli müşterilerimize kullanmayacağınız çöpe atacağınız yataklarınızdan para kazandırıyoruz.
İstanbul ikinci el eşya alanlar içinde müşterilerinin rahatını bu kadar düşünen bir firma daha yok.

WHATSAPP DESTEK  0537 672 42 76
Sadece yatak odanızdaki yatağınız, bazanız değil eğer eskidiğini düşündüğünüz komidin, şifonyer ve elbise dolabınız var ise onları da hatta tüm ev eşyalarını değerine satın alıyoruz.
Bayanlar için yatak odasında kullandığı eşyalar ayrı bir önem taşır, uzun yıllar kullanılan yatak odası takımları zamanla ilk alınan kalitesini yitirir. Doğal olarak çoğu bayan’da artık sıkılır ve değiştirmek ister, eşleri ise bayanların isteğini kırmazlar ve yeni bir yatak odası takımı alırlar. Ama sakın eskileri kaldırıp atmayın, gelip görelim veya bize resimlerini gönderin hemen inceleyelim size yatak odası takımınız için bir fiyat verelim.

Çatalca ikinci el eşya alan yerler arasında en yüksek fiyatı biz veriyoruz. Bize sormadan eşyalarınızı satmamanızı tavsiye diyoruz.
Sizde bu hizmetten ve yüksek fiyatlardan yararlanmak için İstanbul ikinci el eşya alanlar içindeki en iyi firmayı verdiğimiz numaralardan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
İstanbul un tüm semtleri başta olmak üzere Çatalca da ki her mahalleden ve her sokaktan da bizi arayabilirsiniz.

ÇATALCA HİZMET BÖLGELERİMİZ 

Atatürk Mahallesi
Çakıl Mahallesi
Çiftliköy Mahallesi
Fatih Mahallesi
Ferhatpaşa Mahallesi
İzzettin Mahallesi
Kaleiçi Mahallesi
Karacaköy Mahallesi
Ovayenice Mahallesi

Etiketler: , ,

WhatsAppTelefon Et