facebook twitter pinterest tumblr rss
Beyaz Eşya Alanlar Esenyurt

İkinci el beyaz eşya alanlar esenyurt İstanbul Avrupa yakasının son 5 yılda çok hızlı bir şekilde kentleşme yolunda giden bir ilçesi esenyurt. Artan ihtiyaçlar nedeniyle inşaat sektörü de ihtiyaçlara cevap verebilmek için farklı tasarımlar, farklı mimari yapılar ortaya çıkmaktadır. Sizlerde bu farklılığa beyaz eşyalarınızı değiştirerek uyum sağlayabilirsiniz yeni evinize yeni eşyalar almak gerekir ama önce eskilerden kurtulmak gerekir, eski beyaz eşyalarımı nasıl değerlendiririm diye düşünmenize gerek yok. Sitemiz üzerinden bulunan iletişim numaramız’dan ulaşabilirsiniz, sağlam çalışan sorunsuz beyaz eşyalarınızın resimlerini whatsapp üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. En kısa süre de sizlere dönüş yapılarak fiyat teklifi sunalım anlaşmamız durumunda ise adresinize veya bulunduğunuz konuma gelelim.Esenyurt ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak eşyalarınızı alalım ödemeyi peşin olarak gerçekleştiriyoruz,böylelikle bu alışverişten mutlu ayrılan yine sizler oluyorsunuz.

 

İkinci el mobilya alanlar esenyurt günümüz teknolojisi ile sürekli yenilenen ve farklı modeller sunan mobilya sektörü müşterilerinin ihtiyacına göre ürünler üreten sektörlerden birisidir. Sizlerde bu yeni ürünlerden kullanmak evinizi güzelleştirmek istiyorsunuz bu da sizin doğal hakkınız ama öncelikle hali hazırda kullandığınız mobilyalarınızdan kurtulmak veya değerlendirmek istiyorsunuz işte tam olarak doğru yerdesiniz. Esenyurt ikinci el mobilya alan yerler olarak koltuk takımlarınız, köşe koltuklarınız, yemek odası takımlarınızı, genç odalarınız, klasik mobilyalarınız gibi bir evin temel ihtiyacı olan mobilyalarınızı alıyoruz. Yapmanız gereken çok basit mobilyalarınızın net görünecek şekilde detaylı resimlerini çekip bize yollamanız kısa bir inceleme sonucunda sizlere dönüş sağlıyoruz ve fiyat teklifimizi sunuyoruz anlaşmamız durumunda sizin istediğiniz  gün ve saat’te mobilyalarınızı alıyoruz ödemeyi de nakit olarak gerçekleştiriyoruz. Sizde hemen bizi arayın eski mobilyalarınızdan kurtulun. 

 

Spot eşya alanlar esenyurt günümüz teknolojisine neredeyse ayak uydurmak imkansızlaştı, ama şunu belirtmekte fayda var Alım gücünün artmasıyla mağazaların çok cazip fiyatlarla ürün satışı yapması da artı bir avantaj sağlıyor bizlere. Hazır sıfır eşya’ya çözüm bulmuşken birde elimde bulunan hali hazır kullandığım spot eşyalarımı nasıl değerlendiririm diye karamsar olmaya, üzülmeye gerek yok eşyalarım çöp olur diye de düşünmeyin. Burda biz devreye giriyoruz ikinci el spot eşya alan yerler esenyurt olarak biz alıyoruz. Sizde satmak istediğiniz spot eşyalarınızın resimlerini çekip bize yollayın veya spot eşyalarınız yeni ise marka ve model numarasını bize söyleyerek doğru ve net fiyatını veriyoruz. Peki aldığımız spot eşyalar hangileridir. Led tv, Lcd tv, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima gibi spot eşyalarınızı değerinde nakit olarak alıyoruz. İstanbul’un en büyük ikinci el eşya alım pazarı olarak müşteri memnuniyeti bizim için olmazsa olmazlarımızdandır,bu yüzden kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizi hemen aramalısınız. Esenyurt spot eşya olarak İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet noktalarımız bulunmaktadır. Ayrıca gezici servislerimiz bulunur.

 

ESENYURT HİZMET BÖLGELERİMİZ 

Akçaburgaz Mahallesi
Ardıçlı evler Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Çakmaklı Mahallesi
Esenkent Mahallesi
Esenyurt Mahallesi
Fatih Mahallesi
Güzelyurt Mahallesi
İncirtepe Mahallesi
İnönü Mahallesi
Kıraç Mahallesi
Mehter çeşme Mahallesi
• Namık kemal Mahallesi
Örnek Mahallesi
Pınar Mahallesi
Saadetdere Mahallesi
Sanayi Mahallesi
Talatpaşa Mahallesi
Yenikent Mahallesi
Yeşilkent Mahallesi

Etiketler: , , , ,

WhatsAppTelefon Et