İkinci El Eşya Alanlar

ikinci EL Eşya Alanlar Kağıthane

ikinci EL Eşya Alanlar Kağıthane

KAĞITHANE İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR
İstanbul Türkiye’nin her yerinden son derece yoğun göç alan ve yoğun ilgi gören, ülkemiz için gerçek bir metropol niteliği taşıyan en kalabalık kentimizdir.

Kent nüfusu bu kadar kalabalık olunca her yaşam tarzından, her meslekten vatandaşlarımızın İstanbul’da ikamet etmekte olduğu gerçeği ortaya çıkmaktadır. Özellikle İstanbul’dan bir süre sonra taşınacak olan işçilerimiz, beyaz yakalı personellerimizin yanı sıra mezun olup memleketlerine geri dönecek olan öğrenci vatandaşlarımız için elde kalan ikinci el eşyaları sorun olmaktadır. Kağıthane ikinci el eşya alanlar olarak bu soruna 1999 yılından beri en kaliteli ve en pratik çözümü hizmet olarak uygulamaktayız. İkinci el eşyalarını ne yapacağınıza karar vermekte zorlananlardansanız biz size hemen yardımcı olalım. Kağıthane ikinci el eşya alan yerler firmamıza ikinci el eşyalarınızı satabilirsiniz.

 

whatsApp Destek Hattı: 0537 672 42 76

 

Peki hangi ikinci el eşyalarınızı alıyoruz? Elbette ikinci el eşyalarınızın fazla yıpranmamış, bozulmamış, deforme olamamış ve kullanımı belli bir süreyi aşmamış olması gerekli. Bizim için beyaz eşyalarınız için 4, mobilyalarınız için 5 yılı aşmama şartımız bulunmaktadır. Bu şartları sağlayan eşyalarınızı Kağıthane ikinci el eşya alanlar firmamıza satabilirsiniz. Sevkiyat konusunda siz değerli müşterilerimizi hiçbir şekilde sıkıntıya sokmuyor, verdiğiniz adrese gelerek eşyalarınızı kendi araçlarımızla alıyor, anlaştığımız ücreti nakit olarak sizlere ödüyoruz. Siz de Kağıthane ikinci el eşya alan yerler firmamıza ikinci el eşyalarınızı satmak isterseniz sitemizdeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

 

KAĞITHANE HİZMET BÖLGELERİMİZ

Çağlayan Mahallesi
Çeliktepe Mahallesi
Emniyet evleri Mahallesi
Gültepe Mahallesi
Gürsel Mahallesi
Hamidiye Mahallesi
Harmantepe Mahallesi
Hürriyet Mahallesi
Kağıthane Merkez Mahallesi
Mehmet akif ersoy Mahallesi
Nurtepe Mahallesi
Ortabayır Mahallesi
Sanayi Mahallesi
Seyrantepe Mahallesi
Şirintepe Mahallesi
Talatpaşa Mahallesi
Telsizler Mahallesi
Yahya kemal Mahallesi
Yeşilce Mahallesi


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.