İkinci El Eşya Alan Yerler Ataşehir
Ev dekorasyonunuzda kullandığınız, antika eşyalarınız, koltuklarınız, beyaz eşyalarınız aklınıza gelebilecek ne kadar eşya varsa çok yıprandı, eskidi artık diyor ve siz bu eşyaları artık kullanmak istemiyor musunuz?

Yenisini mi almak istiyorsunuz? Ama yenileri de pahalımı? İşte size bir fırsat!
Siz eşyalarınızı yenisi ile değiştirin fiyatını düşünmeyin. İkinci el eşyalarınızı ~Ataşehir ikinci el eşya alan yerler olarak gerçek değerine alıyoruz nakit ödeme yapıyor ve size yeni eşya alırken maddi konuda büyük destek sağlamış oluyoruz. Hemen bizimle bu konuda iletişime geçebilirsiniz.
İstanbul ve çevresinde hizmet veren firmamız sektörünün öncü firmalarından biridir. Mobilyadan beyaz eşyaya, elektronikten aksesuara kadar durumu ne olursa olsun gelip inceliyoruz sizi hiç bir şekilde yormuyoruz.
Peki gelmeden fiyat veremez misiniz diye söylenir gibi olduğunuzu duyar olduk.
İkinci EL Eşya Alanlar Ataşehir olarak Siz müşterilerimiz için kaliteden asla ödün vermiyoruz, satmak istediğiniz eşyaların fiyatını mı merak ediyorsunuz sizlere uzaktan hizmet vermek adına internet sitemiz üzerinde bulunan teklif al menüsünden istenilen bilgileri doldurarak bize göndermeniz yeterli.

WhatsApp Ücretsiz Destek : 0537 672 42 76
Hızlı bir dönüş ile beklediğiniz cevabı hemen gönderiyoruz.
Bizlere aynı zamanda vermiş olduğumuz numaralardan akıllı telefonlarınızdan da çok rahat ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızın resmini çekerek ücretsiz uygulama olan Whatsapp aracılığı ile bizlere gönderebilirsiniz.
Resimleri inceledikten sonra hemen size fiyat konusunda dönüş sağlayalım.
Hassasiyetimiz ve ciddiyetimiz doğrultusunda en doğru alışverişi bizimle yapacağınızdan kuşkunuz olmasın. Sizin için yıllarca değerli olan eşyalarınız artık Ataşehir ikinci el eşya  alımındaki lider firmamız ile daha değerli hale gelecektir.

ATAŞEHİR HİZMET BÖLGELERİMİZ

Aşıkveysel Mahallesi
Ataşehiratatürk Mahallesi
Barbaros Mahallesi
Esatpaşa Mahallesi
Ferhatpaşa Mahallesi
Fetih Mahallesi
İçerenköy Mahallesi
İnönü Mahallesi
Kayışdağı Mahallesi
Küçükbakkalköy Mahallesi
Mevlana Mahallesi
Mimarsinan Mahallesi
Mustafakemal Mahallesi
Örnek Mahallesi
Yeniçamlıca Mahallesi
Yenisahra Mahallesi
Yenişehir Mah