İkinci el beyaz eşya satmak istiyorum? Ama nereden başlamalıyım gibi bir arayış içerisine girdiyseniz, bu konuda sizi faylasıyla aydınlatmaya çalışacağız. Sürecin nasıl çalıştığını, sonuca nasıl gittiğini ana başlıklar halinde sizlere sunmaya çalışacağız.

Beyaz Eşya Satmak istiyorum

Avrupa yakasının tamamından satmak istediğiniz ihtiyaç fazlasi ikinci el beyaz eşyalarını, adresinize kadar gelip kapıda nakit ödeme ile bize kolayca satın. İkinci el beyaz eşya alanlar hizmetinden faydalanmak için hemen WhatsApp ikonuna tıklayın!

Umarım başarılı oluruz. Hazırsanız başlayalım? 

İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Satılır?

İlk olarak İkinci el beyaz eşya alanlar firmamızı arayarak satmak istediğiniz beyaz eşyanın neler olduğunu söylemeniz yeterli olacaktır. Bazı beyaz eşyalar çok eski olduğundan dolayı eşyanın bir kaç kare fotoğrafını göndermeniz yeterlidir.

0537 672 42 76 numaralı telefonumuzun whatsapp hattı 7/24 aktif olduğundan dolayı göndereceğiniz fotoğraflara hemen geri dönüş yapılır.

Göndermiş olduğunuz eşyalar alabileceğimiz ürünler ise hemen fiyat teklifimizi tarafınıza iletiriz. 

Size verdiğimiz fiyat sizin için de uygunsa istediğiniz gün adresinizden alımı yapılacaktır. Hepsi bu kadar kolay ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. 

Neler Alıyoruz? 

Sıfır ve ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el klima, ikinci el kurutmalı çamaşır makinesi, ankastre fırın, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el led televizyon, gibi ürünlerin hepsini satabilirsiniz. 

Ayrıca spot ve sıfır beyaz eşya alıyoruz. Ambalajı açılmamış, kutusundan çıkarılmamış, servis kurulumu hiç yapılmamış olan beyaz eşyaları da alıyoruz.

İkinci El Beyaz Eşya Satmak istiyorum

İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler İle Artık Sıfır Ve İkinci El Beyaz Eşya Satmak Çok Kolay Fotoğrafını WhatsApp ile 0537 672 42 76 Göndermeniz Yeterli!

Fiyat Teklifini Neye Göre Veriyoruz? 

İkinci el beyaz eşya alan yerler için önemli olan temiz, kullanım bakımından sağlam ve sorunsuz beyaz eşyalar satın alabilmektir.

 Örnek vermek gerekirse, arızası olan, soğutması sisteminde problemi olan, pas, çürük ve vuruklar içindeki beyaz eşyaları almamız pek mümkün değildir.

Size teklif edeceğimiz rakamı artıran unsur ise ürünün markadır. Arçelik, Samsung, Bosch, Lg, Siemens, Beko, Vestel, Altus, Profilo, Hotpoint Ariston, Regal, Profilo gibi bilinen markalar daha yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır. 

Çünkü yaygın servis ağına sahip olan markalar her zaman yüksek fiyalarla alım yapılır. 

Taşıma Ve Ödeme Kim Tarafından Karşılanmaktadır? 

İkinci el beyaz eşya satmak istiyorum diye arayan müşterilerimizden alım yaparken kendi nakliye aracımızı ve personelimizle yapıyoruz. Kısaca nakliye ve taşıma tamamen bize aittir. 

Ödemelerimiz nakit veya eft, havale ileyyapılmaktadır. Tercihi tamamen size bırakıyoruz.