Çekmeköy ikinci el beyaz eşya alanlar mağazası arayışlarınız varsa bizlerle iletişime geçerek beyaz eşyalarınızı en iyi fiyatlara satın almaktayız.

Çekmeköy ilçesinde en iyi hizmeti verebilmek için yıllardır beyaz eşya alımları yapmaktayız. Sizler için güncel olarak beyaz eşya piyasasını takip etmekteyiz. Çekmeköy’ün her yerine gelebiliriz. Bir telefonla en kısa sürede sizlerin yanınıza gelmekteyiz.

Çekmeköy İkinci El Beyaz Eşya Satışı Nasıl Yapılır?

Eğer beyaz eşyalarınızı satmaya karar verdiyseniz istediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Telefonda bizlere beyaz eşyalarınızın son durumunu ve modeli hakkında kısa bilgiler verebilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse; ikinci el çamaşır makinası satmak istiyorum diyebilirsiniz ve çamaşır makinanız hakkında bilgi verebilirsiniz. Eğer çamaşır makinanızı alabileceğimiz modellerden biri ise sizden ürünün fotoğraflarını çekip bizlere göndermenizi istiyoruz. 7/24 beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

Ekibimiz fotoğrafları inceledikten sonra kısa bir sürede size dönüş yaparak en iyi fiyat teklifini vermekteyiz.  Verdiğimiz teklifi kabul etmeniz durumunda istediğiniz gün ve saate Çekmeköy bölgesine gelip eşyanızı alıyoruz.

Bize Ne Tür İkinci El Beyaz Eşya Satabilirsiniz?

Her beyaz eşya ürününü ve modelini satın almıyoruz. Bu konuda  çok seçici olmaya çalışıyoruz.  Mağazamızda satabileceğimiz, sorunsuz, temiz ürünleri almayı tercih ediyoruz.

Çekmeköy ikinci el eşya alanlar mağazası olarak ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el buzdolabı, ikinci el fırın, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el mini buzdolabı, ikinci el televizyon, ikinci el ankastre ve ikinci el derin dondurucu gibi ürünleri satın almaktayız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sorunsuz, kaliteli ve profesyonel bir hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz.  Beyaz eşya alımlarında, fiyat teklifleri noktasında kesinlikle sizlere herhangi bir problem yaşatmıyoruz.

Ekibimiz son derece saygılı ve deneyimli kişilerdir. Sizlere zahmet vermeden, taşıma ve nakliye ücreti talep etmeden hızlı şekilde işlemleri yapmaktayız. Ayrıca ödemelerinizi nakit olarak yapmaktayız.

Sosyal medya mecralarında sürekli aktif bir şekilde paylaşımlar yapıyoruz. Çekmeköy ikinci el beyaz eşya alanlar olarak bizleri tercih ederseniz asla pişman olmayacaksınız. Bizi instagram hesaplarından da takip edebilirsiniz!