Fazla eşyalarınızın var olması yaşam alanınızı kısıtlar. Atmak istemeyeceğiniz kadar kullanışlı ama yer bulamayacağınız kadar da çok eşyanız varsa hemen bizi arayın. Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alım satım firması olan bizler, sizler için fazlalık olan ikinci el beyaz eşyaları alıyor ve gerçek ihtiyaç sahiplerine satıyoruz. Unutmamalısınız ki sizin kullanmadığınız beyaz eşyaya bir başkasının ihtiyacı olabilir.

Eşyalarınız İçin Gerekli Ödemeyi Yapıyoruz

Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alım satımı yapan bizler, bulunduğunuz yere kadar geliyor ve eşyalarınızı kendimiz teslim alıyoruz. Buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, koltuk takımı, klima ya da yatak odası takımı, köşe koltuk takımı ve el dokuması halılar. Tüm eşyalarınıza talibiz. Üstelik bu eşyalarınızı değerinde alıyor ve sizleri asla mağdur etmiyoruz. Ödemeyi hemen yapıyor, sonraya ertelemiyoruz. Beylikdüzü ikinci el eşya olarak eşyalarınızı çöpe atmak ya da çürümeye bırakmak yerine hemen bizi arayın, dakikalar içinde gelelim ve eşyalarınızın değerini biçelim. Bu işi yıllardır kurumsal anlamda yaptığımız için sizlere amatör eskicilerin verdiği rakamları vermeyiz. Bu sayede sizler de kazanırsınız, eşyanıza talip olacak yeni kişiler de.Beylikdüzü İkinci El Beyaz Eşya Alım Satım

Fiyat Almadan Karar Vermeyin

Eşyalarınızı satmak istediğinizde karşınıza onlarca firma çıkacaktır. Bunlardan pek çoğu eşyalarınıza hurda değerini biçecektir. Ancak eşyalarınızın değerli olabileceğini unutmayın. Bizlerden de fiyat almadan asla satışı gerçekleştirmeyin. Ayrıca yalnızca satmak için değil, almak için de bizleri arayabilirsiniz. Bizler beyaz eşyadan ev tekstiline kadar her türlü ikinci el eşyayı satılabilecek konuma getirmeden pazarlamıyoruz. Satın aldığınız eşyaların hepsi yıllarca kullanıma uygun olarak sizlere teslim ediliyor. Öğrenciyseniz, memursanız ya da yeni eşya alacak gücünüz yoksa hemen bizleri arayın. Sizler için onlarca eşyayı bir araya getiriyoruz. Masrafa girmeden önce bunlara göz atın ve sonra karar verin.