Son yıllarda hızla bir kentleşmeye doğru giden beylikdüzü kent yaşamının arttığı çok katlı binalar, rezidanslar ve akıllı binaları sayesinde oldukça talep artmaktadır.

Beylikdüzü Eski Beyaz Eşya Alanlar

Beylikdüzü’nün tamamından satmak istediğiniz esk beyaz eşyalarınızı, adresinizden kapıda nakit ödeme ile ekibimize kolayca satabilirsiniz. Beylikdüzü ikinci el eşya alanlar hizmetinden faydalanmak için hemen WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü eski beyaz eşya alanlar olarak yıllardır sıfır beyaz, spot beyaz eşya, eski beyaz eşya alım satım işini yapıyoruz. 

satmak istediğiniz beyaz eşyaları belirlediğimiz ücret karşılığında alıyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz, alım süreci nasıl işliyor, bunu öğrenmek ister misiniz? Yıllardır kazandığımız bilgi ve tecrübeyi size aktarmak, amaç alım sürecini başından sonuna kadar sizlere aktarmak istiyoruz. 

Beylikdüzü eski beyaz eşya alanlar olarak hem bizi tercih etmenizi hemde beyaz eşya satışınızı güven içerisinde yapmanızı sağlamaktır.

Eski Beyaz Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz?

İşin en kolay ve hızlı yolu ütünlerin fotoğrafını göndermektir. 0537 672 42 76 numaralı telefonumuza beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek çok kısa sürede fiyat teklifimizi alabilirsiniz. 

Gün İçerisinde beylikdüzü’nün pek çok mahallesinden talep aldığımız için her yere aynı anda yetişmemiz mümkün olamıyor. Göndermiş olduğunuz fotoğraflar üzerinden değerlendirme yapmak hem size hem de bize zaman kazandırır.

Beylikdüzü ikinci el eşya alanlar olarak teklif ettiğimiz rakamda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün beylikdüzü’nde bulunan adresinizden alımı yapılacaktır. Hepsi bu kadar. 

Sizden istediğimiz tek şey beyaz eşyalarınızın hataları, kusurları varsa bunları da fotoğraflayıp bize göndermeniz olacaktır. Böylece daha net ve sağlıklı teklifimizi alabilirsiniz.

 Ne Tür Beyaz Eşyalar Satabilirsiniz?

İkinci el buzdolabı, ikinci el televizyon, ikinci el klima, ikinci el İnoks buzdolabı, ikinci el mini buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el kurutmalı çamaşır makinesi, ikinci el İnoks çamaşır makinesi, ikinci el kombi buzdolabı, ikinci el difriz, 

Neye Göre Fiyat Veriyoruz?

 • Beyaz eşyalarınızın temiz olması
 • Sağlam ve sorunsuz bir şekilde çalışması 
 • Satılabilir bir model olması
 • Yeni model beyaz eşya olması 

Sizlere sunacağımız fiyatları belirleyen ana etkenler bunlardır. Arkadaşlarımız beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alanlar dışında sıfır beyaz eşya alımını da yapmaktadır. Ambalajı hiç açılmamış, servis tarafından kurulumu yapılmamış sıfır beyaz eşya, klima, televizyon, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi ürünleri de alıyoruz.

Nakliyesi Ve Ödemesi Nasıl Yapılıyor?

Beylikdüzü eski beyaz eşya alanlar olarak beyaz alımlarını kendi nakliye araçlarımız ve personelimizle yapıyoruz. Bu konuda kesinlikle sizlere zahmet vermiyoruz. 

Ödemelerimiz nakit olarak yapılmaktadır. Ayrıca eft veya havale ile seçeneklerimiz de mevcuttur. Tercihi tamamen size bırakıyoruz.

Beylikdüzü Mahalleleri Hizmet Noktalarımız? 

 • Adnan kahveci Mahallesi Eski Beyaz Eşya Alanlar
 • Barış Mahallesi Eski Beyaz Eşya Alanlar
 • Büyükşehir Mahallesi Eski Beyaz Eşya Alanlar
 • Cumhuriyet Mahallesi Eski Beyaz Eşya Alanlar
 • Dereağzı Mahallesi Eski Beyaz Eşya Alanlar
 • Gürpınar Mahallesi Eski Beyaz Eşya Alanlar
 • Yakuplu Mahallesi Eski Beyaz Eşya Alanlar