facebook twitter pinterest tumblr rss
Pendik İkinci El Eşya Alan Yerler

İkinci El Eşya Alanlar Pendik Son yıllarda İstanbul’da ulaşım anlamında ciddi oranda yenilikler söz konusu. Özellikle Pendik bölgesinde geçmişe nazaran ulaşım olarak büyük bir rahatlama yaşanıyor. Ayrıca her geçen gün kentsel dönüşüm projeleri yapılıyor. Buna paralel olarak Pendik nüfusu artarak 3 milyonu buldu. Öğrenci ve memurların ekonomik olması ve ulaşım kolaylığı açısından tercih ettiği Pendik bölgesinde ikinci el piyasası da hareketlenmiş durumda. Pendik ikinci el eşya alan yerler arasında bulunan firmamız, kullanmadığınız eşyalarınızın tamamına talip. Ayrıca karşılığında dilerseniz yeni eşya alabilirsiniz. Özellikle öğrenciler için avantajlı bir takas işlemi olmaktadır. Sektörün öncü firmalarından birisi olarak eşyalarını satmak isteyen kişilerin hanelerine maddi anlamda katkı sağlıyoruz.

 

Spot Eşya Alanlar Pendik Evinizde, ofisinizde, işletmenizde kullanmadığınız spot eşyalar varsa bir süre sonra çürüyecektir. Bilhassa kullanılmayan ikinci el eşyalar kireçlenmektedir. Dolayısıyla zamanla çalışmaz hale gelecek bu eşyaları hali hazırda çalışır durumdayken elden çıkarmanız mantıklı bir karar olacaktır. Pendik spot eşya alan yerler arasında bulunan firmamız evinizde çürümeye yüz tutmuş eşyaları satın alıyor ve nakit kazanmanızı sağlıyor. Piyasa değerine göre eşyalarınızı iyi fiyatlara alıyoruz. Eşyalarınızı satın alırken elden ödemesini gerçekleştiriyoruz. Sizleri önemsiyor, sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Teknik ekibimiz hızlı ve problemsiz bir hizmet anlayışıyla sizleri karşılamaktadır.

 

Beyaz Eşya Alanlar Pendik Günümüzde ikinci el eşyalar, spot mağazalar ile yeniden hayata dönüyor ve değer kazanıyor. Eskiden çöplere atılan veya çok düşük fiyatlara satılan ikinci el beyaz eşyalar günümüzde en az sıfırları kadar değerli. Pendik ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak sizlere beyaz eşyalarınızın değerini tam olarak veriyoruz. Telefon üzerinden bize ulaşmanız yeterli. Satmayı düşündüğünüz Lcd tv, Led tv, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima vb. tüm eşyalarınızın resimlerini ayrıntılı bir şekilde çekerek Whatsapp üzerinden bize yollayabilirsiniz. Teknik kadromuz bunları inceleyerek size dönüş yaparak bilgi vermektedir. Fiyat konusunda almış olduğunuz bilgi yeterliyse evinize aracımızla gelerek eşyalarınızı alıyoruz. Mağaza dolaşmadan beyaz eşyalarınızın değerini öğrenebiliyor ve satabiliyorsunuz. Sizden nakliye ücreti talep etmiyoruz. Ayrıca ödemeyi nakit olarak yaptığımız için güven sorunu yaratmıyoruz. Evinizi yenilemeyi düşünüyor ama yeterli bütçeniz yoksa sizlere nakit kazanma fırsatı sunuyoruz. Cazip fiyat tekliflerimizi öğrenmek için en kısa sürede bizimle iletişime geçin.

PENDİK HİZMET BÖLGELERİMİZ

Ahmet yesevi Mahallesi
Bahçelievler Mahallesi
Batı Mahallesi
Çam çeşme Mahallesi
Çamlık Mahallesi
Çınardere Mahallesi
Doğu Mahallesi
Dumlupınar Mahallesi
Ertuğrulgazi Mahallesi
Esenler Mahallesi
Esenyalı Mahallesi
Fatih Mahallesi
Fevzi çakmak Mahallesi
Güllü bağlar Mahallesi
Güzelyalı Mahallesi
Harmandere Mahallesi
Kavakpınar Mahallesi
Kaynarca Mahallesi
Kurtköy Mahallesi
Orhangazi Mahallesi
Orta Mahallesi
Ramazanoğlu Mahallesi
Sanayi Mahallesi
Sapanbağları Mahallesi
Sülüntepe Mahallesi
Şeyhli Mahallesi
Velibaba Mahallesi
Yayalar Mahallesi
Yenimahalle Mahallesi
Yenişehir Mahallesi
Yeşilbağlar Mahallesi

 

Etiketler: , , ,

WhatsAppTelefon Et