facebook twitter pinterest tumblr rss
Küçükçekmece ikinci EL Eşya Alanlar

KÜÇÜKÇEKMECE İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR
Elinizde artık kullanmayı düşünmediğiniz, ‘bundan sonra ihtiyaç duymam’ dediğiniz ikinci el eşyalarınız mı var? Eşyalarınızı değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz? Peki eski eşyalarınızı ne yapacaksınız? Çevrenizde ikinci el eşyalarınızı satın almayı düşünen kimse de yoksa… ‘Küçükçekmece ikinci el eşya alanlar kimler? Sistem nasıl işler? Bilmiyorum’ diyenlerdenseniz arkanıza yaslanın ve yazının devamını keyifle okuyun. Çünkü çare tam anlamıyla ayağınıza geldi. Evet, gerçekten de ayağınıza geliyoruz. İkinci el piyasasına dahil olan ikinci el eşyalarınızı kapınızdan alıyoruz, üstüne de para veriyoruz.

Küçükçekmece’de yıllardan beri ikinci el eşya alım ve satım yapmakta olan, müşterilerimizle aile gibi olmayı başarabilmiş, Küçükçekmece ikinci el eşya alanlar bir muhabbetin ortasında geçtiği zaman birçok insan tarafından tavsiye edilen bir firmayız. Siz de kullanılmış ama yıpranmamış, oldukça temiz görünen, üzerlerinde yırtık, çizik gibi deformasyonların olmadığı kaliteli eşyalarınızı artık kullanmayacaksanız bize satın. Biz bu işi yaparken sizi yormuyoruz üstelik. İkinci el eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize ister Whatsapp’tan, ister Bip uygulamasından, ister internet sitemizdeki teklif al formumuzdan, isterseniz e-posta adresimizden ulaştırın ve ekibimizin size geri dönüş yapmasını bekleyin. Merak etmeyin, çok bekletmeyeceğiz sizi. En geç 5 dk içerisinde firmamız size ikinci el eşyalarınız için vereceği fiyat önerisi ile geri dönüş yapacaktır. Fiyat konusu aklınıza yatarsa anlaşma sağlayacağız ve bize eşyalarınızın bulunduğu açık adresi vereceksiniz. Yolladığınız adrese firmamız tarafından bir araç ve ekip gönderilecek. Eski eşyalarınızı araçlarımıza yükleyeceğiz ve sunduğumuz ücreti elinize nakit olarak sayacağız. Alışverişimiz bu şekilde tamamlanmış olacak.

Siz de Küçükçekmece ikinci el  eşya alan yerler tarafında güzel ve işinde kendine güvenen bir firma arıyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Kaliteli hizmet, güler yüz, ticareti hakkıyla yapma gibi önemli ve gerekli kuralları benimseyen bir firma olarak bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Hizmet Bölgelerimiz

Atakent Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Beşyol Mahallesi
Cennet Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Fatih Mahallesi
Fevziçakmak Mahallesi
Gültepe Mahallesi
Halkalımerkez Mahallesi
İnönü Mahallesi
İstasyon Mahallesi
Kanarya Mahallesi
Kartaltepe Mahallesi
Kemalpaşa Mahallesi
Mehmetakif Mahallesi
Söğütlüçeşme Mahallesi
Sultanmurat Mahallesi
Tevfikbey Mahallesi
Yarımburgaz Mahallesi
Yeni Mahallesi
Yeşilova Mahallesi

Etiketler: , , ,

WhatsAppTelefon Et