facebook twitter pinterest tumblr rss
Kağıthane ikinci EL Beyaz Eşya Alanlar

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA ALANLAR KAĞITHANE
Bir zamanlar beyaz eşyaların birçoğu lüks sayılırdı. Televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi eşyalar yalnızca maddi durumu parlak kişilerin evinde olabilecek türden eşyalardı. Devir şimdilerde çok değişti, bildiğiniz gibi teknolojinin hızına yetişmek imkansızlaştı. Hal böyle olunca beyaz eşyanın lüks olduğu devir kapandı, yerine birçok insanın evinde en son teknoloji televizyonların, buzdolapların, çamaşır makinelerinin.Gelişen teknolojinin trendlerine ayak uydurabilmek adına fiyatlar da düşünce insanlar beyaz eşyalarını daha sık değiştirmek ister oldu. Eskiden bir beyaz eşyanın yenisi, eskisi bozulduğu zaman satın alınırdı. Günümüzde insanlar kullandıkları eşya çalışır durumda olsa bile yenilerini alma ihtiyacı hissediyor. Peki eskilerini ne yapıyorlar? Kağıthane ikinci el beyaz eşya alanlar bölgesinde hizmet veren firmalara satıyorlar. Bizim gibi firmalara.

Firma olarak sizin artık kullanmayı düşünmediğiniz ikinci el beyaz eşyalarınızı sizi tatmin edecek fiyatlar karşılığında sizden satın alıyoruz. Kağıthane ikinci el beyaz eşya alanlar kimler, merkezleri, ofisleri, dükkanları nerede bulunur? diye zaman harcamanıza gerek yok. Televizyonunuzu değiştireceksiniz ama eskisini ne yapayım diye düşünüyor musunuz? Bize satın. Hangi eşyanızı satmak isterseniz resimlerini 0537 672 42 76 whatsApp numaramıza çekip bize yollayın. Profesyonel kadromuz eşyalarınız için bir fiyat teklifi ile en geç 5 dk içinde size cevap yollasın. Fiyat konusunda anlaşırsak ‘koca televizyonu kucaklayıp size nasıl getireceğim?’ diye kafa yormanıza da gerek yok. Adresinizi verin, aracımızla gelip alalım. Gelmişken teklif ettiğimiz ücreti de elinize nakit sayalım.

İkinci el kullanılabilir durumda olan tüm televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kısacası beyaz eşya kategorisine giren yıpranmamış tüm eşyalarınızı Kağıthane ikinci el beyaz eşya alanlar arasında bir yıldız olarak parlayan firmamıza satabilirsiniz.

Etiketler: , ,

WhatsAppTelefon Et