İkinci El Eşya Alanlar

İstanbul Spot Eşya Alanlar

İstanbul Spot Eşya Alanlar

Spot eşya alanlar ; İstanbul da ikamet ediyorsunuz Google Arama motorunda kullanılmış eski ev eşyalarını kim alır diye aramaya başladınız ve karşınıza biz çıktık. Bizde teknolojiye ayak uydurduk ve hizmetlerimizi internet üzerinden devam ediyoruz. Şimdi gelelim yaptıklarımıza; Satmayı düşündüğünüz bütün ev eşyalarınızın resimlerini Whatsapp, ya da Sitemizde bulunan Teklif Al seçeneğini kullanarak bize ulaştırmanız dâhilinde Resimlerini gönderdiğiniz eşyaların çok kısa bir süre içerisinde inceleme yaptıktan sonra hemen fiyat teklifimizi yapmak size geri dönüşü sağlıyoruz. Fiyatta anlaşmamız durumunda bulunduğunuz adrese en yakın araçlarımızdan birini gönderiyoruz. Ödemesini yaptıktan sonra taşımaya başlıyoruz. İşte biz bu sektörde her zaman İstanbul ikinci el eşya ve İstanbul eski eşya alanlar olarak Sizlere hizmet etmek için hazırız.

 

 

~İstanbul İkinci EL Beyaz Eşya Alanlar Sürekli olarak gelişen teknoloji sayesinde beyaz eşyalar da bile gün geçtikçe yeni ürünler yeni markalar karşımıza çıkmaktadır. Yeni beyaz eşya alacağım ama eski beyaz eşyamı ne yapacağım diye bir arayış içerisindesiniz, Öyle zannediyoruz ki bizi, elinizdeki beyaz eşyalarınızı değerlendirmek için buldunuz. Merak etmeyin biz alıyoruz. Hem de bütün beyaz eşyalarınızı televizyonlarınızı, buzdolaplarınızı, çamaşır makinenizi, bulaşık makinenizi klamalarınızı hemde aynı gün en iyi fiyatları vererek alıyoruz. Ancak 4 yılı geçmiş ikinci el beyaz eşyaları almıyoruz. Çünkü aldığımız eşyaları İhtiyaç sahibi dar gelirli vatandaşlarımıza, öğrencilerimize, memurlarımıza satıyoruz. Sizde hemen iletişim bilgilerimizden herhangi biriyle bizlere ulaşabilir ve beyaz eşyalarınızı satabilirsiniz.

 

“İstanbul İkinci EL Mobilya Alanlar” zamanında büyük paralar vererek çok beğendiğiniz mobilyayı aldınız. Aradan yıllar geçti ve mobilyalarınızdan sıkıldınız, değiştirmek istiyorsunuz. O kadar çok para verdiniz ki değiştirmeye kıyamıyorsunuz. Biz eski mobilyalarınızı alırız hem de çok iyi fiyatlarla alırız. Siz bunu hiç düşünmeyin. Ancak ikinci el mobilya alan yerler olarak mobilyalarınızın temiz kullanılmış, kırık, dökük olmaması kaydıyla. Koltuk takımlarınızda bulunan leke, yırtık, sökük, sigara yanığı, gibi sorunlar varsa bunları almıyoruz. Bu anlamda kimse evine veya işyerine sıraladığımız sorunlu eşyaları almak istemez. 4 yılı aşmış eski mobilyalarınızı kesinle almıyoruz. İstanbul’un her ilçesinde hizmet vermekteyiz.

 

 

 

İstanbul İkinci EL Elektronik Eşya Alanlar Evlerimizin ve işyerilerimizin vazgeçilmez bir parçası olan elektronik eşyalar her gün yeni bir model ile karşımıza çıkıyor. Bugün aldığınız elektronik eşyanın 5 ay gibi kısa bir süre içerisinde bir üst modeli çıktığı için kullandığımız elektronik eşyalar eski olarak algılanıyor. Teknolojiyi takip ederek maddi olarak alım gücüne sahipsiniz. Eski elektronik eşyalarınızı piyasanın en üstünden bir fiyatlarla biz alırız. Laptop Pc, lcd tv, Led tv, plazma tv, playstation 3 ve 4, xbox, Tablet, gibi tüm elektronik eşyalarınızı kapınızdan değerinden bir fiyata alırıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.