facebook twitter pinterest tumblr rss
ikinci El Eşya Satmak istiyorum

İkinci El Eşya Alanlar istanbul’da yaşayanlar için ikinci el eşya pazarı iki yönlü kazanç sağlamaktadır. Spotçulardan ekonomik fiyatlara ikinci el eşya satın alarak evinizi dayayıp döşeyebileceğiniz gibi aynı zamanda ikinci el eşyalarınızı satarak kazanç sağlayabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız ikinci el eşyalarınızı değerinde rakamlara sizden satın almaktadır. Eşyalarınıza yıpranma payları göz önüne alınarak en iyi fiyatlar verilir. Kullanmadığınız, deponuzda bekleyen az yıpranmış eşyaları bize getirerek değerlendirebilirsiniz. Diğer spotçular gibi düşük fiyatlar ile eşyalarınızı almıyoruz. Değeri neyse veriyoruz. Bizi seçerek doğru bir karar vereceğinizin garantisini sunuyoruz. Beyaz eşya, mobilyadan elektronik eşyalara kadar farketmeksizin kullanmadığınız eşyaları biz alırız en iyi fiyatlara satarak gelir elde edebilirsiniz. İkinci el eşya alan yerler  arasında en iyi fiyat garantisi veren firmamız antika, elektronik, mobilya, beyaz eşya gibi zengin kategorilerde eşyaları almaktadır. Zamanınızı boşa harcamadan işe yaramayan eşyalarınızı evinize kadar gelerek sizden satın alıyoruz.

İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun farketmez ikinci el eşya alan yerler  arıyorsanız doğru adrese geldiniz. Bizimle iletişime geçerek eşyalarınızı elden çıkarabilirsiniz. Evinizde kullanmayıp atmaya da kıyamadığınız eşyalar varsa endişelenmeyin. Sizin için bunları ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Eski eşya alım ve satımı yapan bir mağaza olarak bu eşyaları sizden alıyor ve yeni sahiplerine ulaştırıyoruz. Böylece eşyalarınız atılmamış değerlenmiş oluyor. Aynı zamanda kazanç elde etmiş oluyorsunuz. Eşyalarınızı geri dönüşüme kazandırarak başkalarının kullanmasını sağlayabilirsiniz. Spot mağazası olarak pek çok kategoride ikinci el eşya alım satımı yapmaktayız. Bunlar arasında ikinci el yatak odası takımı, ikinci el salon takımı, ikinci el koltuk takımı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el beyaz eşya, ikinci el telefon, ikinci el televizyon gibi kategoriler yer alıyor. Bu eşyaları ekonomik açıdan yeterli seviyede olmayan kişilere uygun fiyatlara ulaştırıyoruz. Böylece ikinci el eşyalarınız ihtiyacı olan kişiler tarafından kullanılıyor.

İkinci el spot eşya alanlar İstanbul’da ikamet ediyor ve Spot eşya alan yerler  hakkında araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Satmayı düşündüğünüz mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı değerinde fiyatlara sizden alıyoruz. Eski veya az kullanılmış olması farketmeksizin yüksek fiyatlar ile ikinci el eşyalarınızı alıyor, nakit olarak ödemenizi yapıyoruz. Az yıpranmış, işinize yaramayan eşyalarınızı bize satarak nakit ihtiyaçlarınızı sağlayabilirsiniz. Kullanmadığınız yatak odanız, koltuğunuz, bulaşık makineniz vb. varsa bunları çöpe atmak yerine bize satarak kazanç elde edebilirsiniz.

İkinci el mobilya alanlar arasında en yüksek fiyat teklifini sunan firmalardan birisiyiz. Eşyalarınızın ne kadar edeceğini merak ediyorsanız mağazamıza kadar gelip yorulmanıza gerek yok. Bir telefon kadar yakınınızdayız. İkinci el mobilya alan yerler olarak Satmayı düşündüğünüz eşyaların fotoğrafını çekerek Whatsapp’tan bize ulaştırabilirsiniz. Fotoğrafa göre ön inceleme yaparak tahmini bir fiyat teklifi sunmaktayız. Onayladığınız takdirde kapınıza kadar gelerek eşyanızı almaktayız. Vaktinizi harcamadan kolayca ikinci el eşyalarınızı elden çıkarabilir, ödemesini nakit olarak kapıda alabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

WhatsAppTelefon Et