facebook twitter pinterest tumblr rss
İkinci El Eşya Alım Satım

“İkinci El Eşya Alanlar”  istanbul’da yaşıyorsanız ve kullanmadığınız veya artık sıkıldığınız ikinci el eşyalarınız varsa evinizde veya ofisinizde biz bu eşyalarınıza talibiz. Eşyalarınızı hem gerçek değerinde alıyoruz hem de ödemeyi eşyaları yüklemeden önce yaptığımız için güven ile iş yapıyoruz. Yapmanız gereken şeyler web sitemize girerek iletişim bilgilerimizden bizi aramanız veya 8:30 ile 23:30 saatleri aradında whatsapp aracılığı ile bize eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek bizden fiyat teklifi almanız. Biz ikinci el eşya alan yerler olarak bununla kalmıyoruz ve web sitemizdeki tıkla teklif al butonu ile size kolaylık sunuyoruz. Tıkla teklif al butonumuzdan dilediğiniz zaman ve ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bizden fiyat aldıktan sonra eğer ki fiyatta anlaşırsak sizin verdiğiniz adrese araçlarımız ile geliyoruz ve yüklemeden önce size anlaştığımız parayı nakit olarak ödeyerek yükleme işlemini başlatıyoruz.

 

İkinci el eşya alım satım bizim işimiz. İkinci el eşyalarınızı aldığımız gibi aynı güvenilirlik ile ikinci el eşya satışı da yapmaktayız. İkinci elde müşterilerin en çok endişelendiği konu eşyaların arızalı veya kullanıma uygun olmamasıdır.Mesela beyaz eşyaların kullanım ömrü 6 ile 10 yıl arasında değişmektedir bu yüzden kullanım süresi 4 yılı aşmış beyaz eşyaları müşterileri mağdur etmemek için satmıyoruz. Sadece 4 yıldan az süredir kullanılmış ve hala kullanıma uygun olan beyaz eşyaların satışını yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli ilkedir.

 

Spot Eşya Alanlar evinizde kullanmadığınız veya az kullanılmış olan spot Eşyalarınızı değerinde alıyoruz ve sizi yormadan zahmetsiz bir şekilde  bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Sizinde elinizde veya iş yerinizde bir köşede duran spot eşyalarınız değer kazansın, hem çürümekten kurtulsun hemde maddi olarak size para kazanırsın. Spot eşya olarak neler alıyoruz, Lcd tv, Led tv, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima, elektronik eşya gibi kullanmadığımız veya yenilemek istediğiniz bütün spot Eşyalarınızı alıyoruz. Ayrıca sıfır ambalajında olan beyaz Eşyalarınızı değerinde bir ücretle alıyoruz. Sizde bu hizmetten karlı bir şekilde faydalanmak isterseniz bizi hemen sitemizde bulunan 📱 telefon numaramız ulaşabilirsiniz, sizde satmak istediğiniz 2.el eşyalarınızın resimlerini çekip whatsapp üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Kısa bir inceleme sonucunda size hemen dönüş yapılarak eşyalarınıza fiyat veriyoruz anlaşma olduğu takdir de sizin adresimize veya bağlı olduğunuz lokasyona geliyoruz ve Eşyalarınızı alıyoruz. Taşıma işlemi gerçekleştikten sonra ücretinizi peşin olarak gerçekleştiriyoruz. 

 

İkinci el mobilya alanlar istanbul’un bütün ilçelerinden mobilya alımı yapmaktayız. Evinizde veya ofisinizde bulunan mobilyalarınızdan sıkıldınız mı? Bunları ne yaparım nasıl değerlendiririm diye düşünmeyin, bırakın biz sizi bu mobilyalardan kurtaralım. Evinizde ve ofisinizde bulunan koltuk takımı, köşe takımı, yemek odası takımı, yatak odası takımı, genç odası, ev aksesuarları gibi eşyalarınızı değerinde bir ücretle alıyoruz. İkinci el mobilya alan yerler olarak sizi önemsiyoruz ve sizi memnun etmek için mobilyalarınızın değerini verip alıyoruz. 

 

İkinci el eşyamı nasıl satarım diye kara kara düşünmenize gerek yok hemen bizi arayın sizi bu eşyalarınızdan biran önce kurtaralım. Yeni bir eve taşıdınız ama eşyalarınız sığmadı dert etmeyin ve üzülmeyin bundan sonrası bizi alakadar ediyor, eşyalarınızın resimlerini bize yollayın 5 dk içerisinde sizi fiyatını verelim, fiyat’ta mutabık kalırsak hemen adresinize geliyoruz ve eşyalarınızın taşıma işlemi gerçekleşiyor sizi yormadan stres yapmadan sizi eşyalarınızdan kurtarıyoruz. Size sadece koltuğunuzda keyif kahvesini yudumlayın.Eski eşya alan yerler olarak memniyetiniz bizim çok önemlidir.   

 

Beyaz eşya alanlar kullandığınız beyaz eşyalarınızdan sıkıldınız veya yeni model bir beyaz eşya almak mı istiyorsunuz. Eski beyaz eşya’yı ne yaparım diye düşünmeyin hemen resmini çekip bize yollayın değerlendirelim. Beyaz eşya alan yerler olarak eski beyaz Eşyalarınızı değerinde nakit alıyoruz. Sizinde yeni  alacağınız  beyaz eşya’ya yer açılmış oluyor ve elinizde nakit paranız oluyor, sizi yormadan beyaz eşyalarınızı alıyoruz. Ayrıca sıfır kutusunda bulunan beyaz eşyalarınızı nakite çevirebilirsiniz değerinin üstünde bir ücretle paraya çevirebilirsiniz böylelikle nakit ihtiyacınızda karşılanmış oluyor. Bizi hemen arayın beyaz eşyalarınızı alalım? 

Etiketler: , , , ,

WhatsAppTelefon Et