facebook twitter pinterest tumblr rss
ikinci EL Eşya Alanlar Beşiktaş

BEŞİKTAŞ İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR
İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biri olan Beşiktaş’ta her meslek grubundan vatandaşlarımız ikamet etmektedir. Özellikle geçici olarak İstanbul Beşiktaş’a yerleşmiş olan vatandaşlarımız ve pek çok sayıda öğrencimiz İstanbul’tan taşınacakları zaman evlerinde kullanmış oldukları eşyaları ne yapacaklarını kara kara düşünmektedir. Bizler Beşiktaş ikinci el eşya alanlar olarak firmamız ile elinizde kalan ikinci el eşyalarınız konusunda size yardımcı olmaktayız. İkinci el eşyalarınızı devredecek bir tanıdığınız yoksa, çöpe de atmak istemiyorsanız bize satabilirsiniz. Beşiktaş ikinci el eşya alan yerler konusunda son derece titiz ve deneyimli firmamız eşyalarınızı değerinde satın alarak ikinci el eşya mağduriyetinize ve sorununuza çözüm olmaktadır.

Siz de yazımızda bahsettiğimiz gibi bir durumun içindeyseniz ve ikinci el eşyalarınızı satmak istiyorsanız hemen şimdi Beşiktaş ikinci el eşya alanlar firmamızın sitesinde yer alan tıkla teklif al bölümümüzden ya da iletişim numaralarımız olan 0537 672 42 76  ile bize ulaşabilirsiniz. Satmaya niyetli olduğunuz ikinci el mobilya takımlarınız, ofis mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, elektronik eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize ulaştırabilirsiniz. Dakikalar içinde gibi kısa bir sürede firmamız eşyalarınızın değerini ücretsiz olarak size bildirsin.

Bu işlemin ardından bize adresinizi verin ve eşyalarınızı sizden satın almak için firmamız kendisine ait araçlar ve uzman ekibimiz ile gelip alsın. Teslimat sırasında eşyalarınız için anlaştığımız fiyatı nakit olarak ödüyoruz. Beşiktaş ikinci el eşya alan yerler firmaları arasında bir ilki gerçekleştirerek sizleri hiç yormadan hizmetinize koşuyoruz.

Beşiktaş Hizmet Bölgelerimiz

Abbasağa Mahallesi
Akatlar Mahallesi
Arnavutköy Mahallesi
Aslan Mh
Balmumcu Mahallesi
Bebek Mahallesi
Cihannüma Mahallesi
Dikilitaş Mahallesi
Etiler Mahallesi
Gayrettepe Mahallesi
Konaklar Mahallesi
Kuruçeşme Mahallesi
Kültür Mahallesi
Levazım
Levazım Mahallesi
Levent Mahallesi
Mecidiye Mahallesi
Muradiye Mahallesi
Nispetiye Mahallesi
Ortaköy Mahallesi
Sinanpaşa Mahallesi
Türkali Mahallesi
Ulus Mahallesi
Vişnezade Mahallesi
Yıldız Mahallesi

Etiketler: , , ,

WhatsAppTelefon Et