facebook twitter pinterest tumblr rss
Eyüp ikinci EL Eşya Alanlar

EYÜP İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR
Eyüp’teki evinizin eşyalarını değiştirme kararı aldınız ve heyecan içinde yeni eşyalarınızın teslim edilmesini bekliyorsunuz ancak eski esyalarınızla başınız dertte. Çünkü eski eşyalarınızı ne yapacağınız bilmiyorsunuz. Şu an tam da bahsedilen durumun içerisinde olanlardan biri de sizseniz firmamız bu sorununuza güzel bir çözüm bulacak. Eyüp ikinci el eyüp alanlar sektöründe ikinci el eşya için alım ve satım hizmeti veren firmamız ikinci el yıpranmamış, darbe almamış, defosu olmayan sağlam ve kullanılabilir durumda olan eşyalarınızı alıyor.
İkinci el eşyalarınızı çöpe atmak ya da kullanılamayacak hale getirmek yerine bize satın ve başka insanların da eşyalarınızdan yararlanmasına vesile olun. İstanbul’un neresinde olursanız olun, firmamız İstanbul’un bütün ilçeleri için hizmet vermektedir. Eyüp ikinci el eşya alanlar içinde kaliteli hizmet, güler yüz ve müşteri memnuniyetinin üzerine tecrübeli ekibimiz de eklenince bizimle çalışan birçok müşterimiz memnuniyetini yakın çevrelerinde de dile getiriyor. Mesleki bilgimiz ve tecrübemize güveniyor ve sizlere en iyi hizmeti vermek için her gün kendimizi daha çok geliştiriyoruz. Bize satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızda ciddi deformasyonlar, koltuk takımlarınızda yırtık gibi kusurlar bulunmamalıdır.Beyaz eşya,yatak odası takımı,elektronik eşyalar gibi sizin de eski eşyalarınız bu şartları sağlıyorsa buyurun, eski eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize yollayın. Fotoğrafları firmamıza Whatsapp ve benzeri uygulamalar ile sitemizde belirttiğimiz telefon numarasına ya da sitede belirttiğimiz teklif al adresimize göndererek dakikalar içerisinde fiyat teklifimizi alabilirsiniz.
Fiyat teklifi hususunda anlaşma sağlandıktan sonra Eyüp ikinci el eşya alan yerler firması olarak İstanbul’un neresinde olduğu farketmeksizin vermiş olduğunuz adresin kapısına araçlarımız ile gelip, profesyonel ekibimizle aracımıza yüklüyor ve ücretini nakit para ile ödüyoruz. İkinci el eşyalarınız ziyan olacağına ikinci el piyasasına satın, hem siz kazanın hem de sizden sonrakiler kazansın.

Etiketler: , , ,

WhatsAppTelefon Et